Lada niva izelasyon çalýþmasý

Başlatan tevfik, Mart 27, 2015, 03:24:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tevfik

Alıntı yapılan: bkerti -  Mart 28, 2015, 10:51:12
Acaba bu poþet aracýn ýc dýþ sýcaklýk farkýndan dolayý özellikle metal kýsýma bakan tarafýndan terleme yapýpý pasa neden olmaz mý ?

Kýsmen haklýsýn ancak terleme durumu alan herhangi biryerden hava alamaz ise neme dönüür ve zamanla korozyona sebvep olur ancak bahsettiðimiz alan zaten tam sýfýr izelasyonlu olmuyor birçok noktadan hava alabildiði için sorun olacaðýný düþünmüyorum.

tevfik

Alıntı yapılan: muhammedcelik1983 -  Mart 28, 2015, 07:52:49
Bende tum plastik aksamýn iç tarafýný dysonla kaplamýþtým artý olarak arka bakalitlerin zayýf yerlerine çatý izolasyon kopuguyle dolgu yapmistim sonuç çok iyi olmustu ama gogusu sokmeye cesaret edemedigim icin arkasýna birþey yapamadým malesef

Gözünüzde çok büyütmeyin ilk  baþta bende oldukça çekimserdim andim ancak baþýma enkötü ne gelir diye düþündüm çok çok toplayamam ozamanda 100tl çekici 200tl de yetkili serviste toplama ðücreti topu topu 300tl denemeye deðer dedim baþladýktan sonrada okadar çekinecek birþey olmadýðýný gördüm.
Bu arada inanýn daha önce böyle bir iþlem ile ilgili bir tecrübem yok.

ugur16

Tebrikler.El emeðiniz takdire þayan gerçekten.Ýyi günlerde kullanýn.Keyifli sürüþler dilerim..
Dað+deniz+niva+özgürlük = HUZUR

NÝVACI

Dolgu çok zekice kutlarým
Ülkem insaný gelde umutlu olma
Bende ayný yolla taban saçý dahil toplamýþtým kapý önünde
bazý parazit yayýnlarý saymazsak çok zevklidir
güle güle kullan
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

tevfik