2015 Niva ve Urban

Başlatan babaluga, Kasım 26, 2014, 12:57:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

NivaTR reklam iþlerinden kaçýnýr. Ýþin içine para girsin istemez.
Harçlýklarýyla kendini finanse eder. Kendi piþirir, eþe dosta yedirir.

Facebook'ta Kaner, Erkan ve Ankara'dan Umut açtýlar grup sayfalarý.
Bu grup iþlerinin de (Niva gruplarýnda henüz görülmedi ama) öyle ya da böyle ticari ortamlara yontulduðunu görür, bu iþlere de bulaþmaz.
Öyle de cinstir..

atinco

Ben de soru gelince baktým ve iki tanesine üye olduðumu fark ettim. Hatta biri hala onay bekliyor.

spudnik

Abiler konu forum olunca ben pek yazmasam da birþeyler söylemek istedim . Senelerdir hayalimdi bir Niva almak . Hep burada yazanlarý okuyordum , mekanik motor derken sohbet muhabbet :) Yaný demem o ki Niva aldým bir sene olmadý daha ama en az niva kadar foruma sevdaliydim . Keþke Rahmetlik Yusuf Abinin paylaþtýðý detaylý resimlerde ben de olsam gezilere katilsam diye düþünüyordum . Bundan sonrasina birþey diyecek kadar haddim yok ama binbir turlu macera yasamama on ayak olduðunuz için çok tesekkur ederim .

Hepinize saygýlar , hurmetler ... Bir yanlisim olduysa da gencligime verin ...
...

Yevgeni

Spudnik hepimiz genciz, hepimiz yasliyiz.
Dert etme bir seyi, keyfine bak..

atinco

Gruplar kahve, forum kýraathane, kütüphane benim için.

Karaca

yýl oldu 2017 konunun açýlmasýnýn üzerinden bayaðý bir zaman geçmiþ Rusya ile iliþkiler eskisine göre daha iyi, en azýndan þimdilik, Lada Türkiye sitesinden hala çok yakýnda yazmakta ve Lada tarafýndan  bu aracýn sýfýrý halen üretilmekte yýlan hikayesine dönen bu iþ ne olur bir fikri yada bilgisi olan var mý ? þimdi 2. elini elini alýp 5-6 ay sonra Lada tekrardan Türkiye de lafýný duymak pek hoþ olmaz yada bireysel olarak ithal etmek mümkün mü ne gibi fiyatlara denk gelir bilgisi olan var mý ?

atinco

Ýstanbul'dan Kaner Uslu 2018 Ocak ayýnda getirileceðine dair bir haber paylaþmýþtý. Biz de bekliyoruz.

Karaca

evet bende biraz araþtýrýnca bu lada Türkiye yetkililerin açýklamalarýný falan buldum 2018 yýlýnda gelebileceðini söylüyorlar fakat Bronto modeli sanýrým gelmeyecek sadece standart ve urban modeli olacak gibi bir izlenime kapýldým.