Hoþbulduk

Başlatan miracle, Temmuz 11, 2014, 03:28:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

miracle

Merhabalar,
Bende Bursa'dan 1995 model Niva ile aranýza katýlýyorum. Aracý daha bugün aldým ve hemen kervana katýldým.
Aracýmý toplama aþamasýna geçeceðim.
Kaporta ve mekanik aksamlar elden geçti þimdi sýra iç makyajda.
We Love OffRoad

Harun

hoþgeldiniz aramýza,
aracýnýzý güle güle kullanýn,
Bursa tayfasý geniþliyor.

ugur16

Hayýrlý olsun.Hosgeldin.Bende Bursadaným.Yunuseli ve ataevler çevresindeyim.Sen nerdesin dostum ?
Dað+deniz+niva+özgürlük = HUZUR

miracle

Ertuðrulkent. Bu arada torpido arýyorum. Bursada varsa uygun bildiðin irtibat kurabiliriz.
We Love OffRoad

ugur16

Valla Yýlmaz oto var hem soydaþ pazarýnda hemde garajda uluyola girmeden arada yeri. 254 88 68 yedek parçalarý ben buradan aldým.Fiyatlarý hesaplý.Ama tabi sen yinede fyat araþtýrmasý yap.Torpidon tamamen bitik mi? Tamir olmaz mý?

miracle

Pek tamir olacaðýný zannetmiyorum.2 senedir gunesin altýnda yatýyordu araç.örümcek aðlarýný temizlemek bile 2 gun surdu.
We Love OffRoad

ugur16

Torpidocular daha iyi bilir tabi..Kaplama vs yapýlabilir.Ama sen temiz olsun dersen ve illa yenisini alýcam dersen eskisini atma sakýn ben alýrým :)

Maestro

miracle

Tesekkurler maestro.  Bugun YÝlmaz Otoya gittim.muhsin abiyle tanistik istedigim hicbir parcaya yok demedi.sagolsun fiyatlarda yardimcida oldu.torpido aldim.simdi eskisini sokturme isimiz kaldi.
We Love OffRoad

ugur16

Muhsin abi iyidir.isinin gorulmesine sevindim.hayirli olsun.

kocaali

hoþgeldin hocam.. sonbaharda yaparýz bir bursa organizasyonu artýk :)
No mud, no fun...

miracle

Tesekkurler.insallah .arabayi camura bulamak istiyorum.
We Love OffRoad

NÝVACI

Güle güle kullan
keyifli sürüþler dilerim
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

ERCO

güle güle kullanýn
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

miracle

Güneþten periþan olan torpidoyu sonunda deðiþtirdim...direksiyon ile beraber teni bir hava kattýSýrada kapý dþemeleri ve ve açma kollarý var.
We Love OffRoad