DEFENDER - DÝSCO - NÝVA ARASINDA KALDIM TAVSÝYELERÝNÝZ !!!

Başlatan SERHAT11, Ekim 07, 2013, 11:10:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SERHAT11

Herkeze Selamlar ,

Ýsmim Serhat KEÇECÝ
Abilerim öncelikle av ve doða sevdamý birleiþtirmeyi düþündüðüm aracýmýda niva olarak seçmiþtim ancak
tam bu sevdaya kapýlýp niva almaya ramak kala kötü evsahibi kiracýyý evsahibi yaparya bende böyle bi duruma düþünce baþýmýzý sokacak bi ev aldýk.
Þimdi sýra geldi aracýmýza bu üç aracýn arasýda kaldým  nivatr takipcisi olarak sizler de izin verirseniz sizlerin tecrubeleriniden yararlanmak ve tavsiyelerinizi almak istiyorum.
baþka aracým yok

1990 defender 110 TD
1995 -1998 dico V8 veya 2,5 TD
1.7i  Niva

þimdiden yardýmlarýnýz için teþekkür ederim.

saygýlarýmla

Yevgeni

SERHAT11

Yavuz abi ,

Aslýnda belirlediðim rakam aralýðýnda 3 araçtanda var ancak kullanýla bilirlik ve iþimi görme acýsýnmdan açýsýndan tek araç olcaðý için arada kaldým.
beni arada býraktýn yine :)

Yevgeni

SERHAT11

defender 110 TD alabilirsek  dizel  konusunda yurt dýþýndan gelen araçlarýn dizellinden kullana bilme imkaným doða bilecek hem maliyet acýsýndan da düþücek ama araçlarý fazla tanýmdadýðým için yinede sorup soruþturuyorum fayda var

KARADAG

Serhat kardeþ öncelikle merhaba; Lada Niva baþka bir sevda anlatýlmaz, ancak yaþanýr. Yazdýklarýnýzdan anladýðým kadarýyla  ayný zamanda aile aracý olarak ta kullanýlacak  bir araç olacak herhalde. Öyle ise Niva'yý eleyebilirsiniz. Def 110 arazi için biçilmiþ kaftan, büyük ve kalabalýk organizasyonlarda fevkalade kullanýlabilir.. Ancak  konfor arama görüntü olarak  Lada'nýn  hallice si. Disko daha oturaklý diðerlerine göre daha konforlu ara sýra körük problemi yaþayabilirsin sorun deðil  dað bayýr dinleme gir derim naçizane. Bu deðerlendirmeleri kullanma amacýna göre sýraladým burada esas alýnacak hususlar baþkadýr tabi ki; örneðin herkesin hesapladýðý yakýt yedek parça ve her þeyden önemlisi ne sýklýkta arýza vermesi kronik problemler gibi hususlarý göz ardý ederek yazdýðým  bir tablodur. Siz yinede  cebinize göre karar verirseniz en doðrusunu yapmýþ olursunuz.
TÜRK, çetin iþler baþarmak için yaratýlmýþtýr.

SERHAT11

Mrb karadað tespitlerin doðru hem arazi hemde aile ile kullanýla bilecek bi araç arýyorum iþin açýkcasý def110 karar kýldým konfor konusunda sýfýr olduðunun farkýndayým ancak yavaþ yavaþ konforlu hale geitrceðiz allah izin verirse bende niva sevdalýsýyým ancak bu araçtaki tek sýkýntým ufak ve tek kapý olmasý belki ileri ki zamanlarda nasip olur hayýrlýsý artýk yaptýðýn deðerlendirme için çok tþk ederim geçmiþ bayramýnýz muberek olsun saygýlarýmla

KARADAG

Ne diyelim Serhat Allah hayýrlýsýný versin kazasýz belasýz günlerin ve çamurun bol olsun inþallah. Bayram mesajýn için ayrýca teþekkür ederim bir mukabele kardeþim.
TÜRK, çetin iþler baþarmak için yaratýlmýþtýr.