5. Geleneksel Beykoz Off-Road Oyunlarý baþlýyor. (Yusuf ÖZBEK anýsýna)

Başlatan zafertogay, Eylül 05, 2012, 09:24:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun

zafertogay

GENEL KLASMAN ÖDÜLLERÝNDE DEÐÝÞÝKLÝK ÖDÜLLER ÞU ÞEKÝLDE

Genel Klasman 1. sine Gürsey Elek. A.Þ den 110 Ekran Samsung 3D Plazma televizyon

Genel Klasman 2.sine Oltay otomotivden 4 adet istenilen ebatta Yokohama Off-Road lastiði

Genel Klasman 3.süne Huma Oto'dan Goliath 10.000 Lb sentetik halatlý uzaktan kumandalý vinç

Harun

pazar sabah kýsmet ise ben orada olacaðým,
Yavuz abi de pazar geliyor,
bizden baþka gelen var mý?

mehmet22

ben 3

þu an bir pürüz yok aksilik olmassa   cumartesi akþamý istanbuldayým   

pazar orada olacagým
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

akýn61

kýlýbýklýktan gem vurarak (evlilik yýldönümü sebebi ile) hafta sonu aðvada olacaðým lakin pazar sabah 10:30 gibi  oradayým Harun abi co-pilotum da yanýmda olacak (kýzým). ne dersiniz bir mangal programý yapsak mý?
bir yandan yarýþý izlerken bir yandan inegöle öncesi aperatif yaparýz.
Bize her yer TrabzoN

Harun

Alıntı yapılan: akýn61 -  Ekim 03, 2012, 08:53:41
kýlýbýklýktan gem vurarak (evlilik yýldönümü sebebi ile) hafta sonu aðvada olacaðým lakin pazar sabah 10:30 gibi  oradayým Harun abi co-pilotum da yanýmda olacak (kýzým). ne dersiniz bir mangal programý yapsak mý?
bir yandan yarýþý izlerken bir yandan inegöle öncesi aperatif yaparýz.

olabilir,
lakin hem yarýþlarý izleyebileceðimiz hem demangal yelleyebileceðimiz yer bulmak lazým alanda kalabalýk  içinde.
hele bi bölgeye varalým,bakarsýn organizasyonun da ikramlarý vardýr ;D

mehmet22

ulaþýmýný  yolunu tam olarak bilen  varsa  bir harita  cok iyi olur
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

akýn61

harita özürlü olmamdan dolayý kolay bir tarif yapayým.

kavacýktan beykoz istikametine devam ederken tünele girmeden sað tarafta riva tabelasýndan girip 18 km hiç bir yere sapmadan devam ediyoruz. önümüze çýkýyor.
Bize her yer TrabzoN

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

akýn61

memet abi deme kendimi yaþlý hissediyorum daha 28,5....
gelicekmisin sende,  tanýþma fýrsatýmýz bu vesile ile
Bize her yer TrabzoN

mehmet22

Alıntı yapılan: akýn61 -  Ekim 03, 2012, 02:34:27
memet abi deme kendimi yaþlý hissediyorum daha 28,5....
gelicekmisin sende,  tanýþma fýrsatýmýz bu vesile ile

sen yaþlýysan biz ölelim yaþ    32   ??? ???     yolun yarýsý sen     28,5    yolun yarýsý olmamþ daða  .

bir aksilik olmassa  cumartesi  akþamý sefaköydeyimm    pazar da   10   10.30         gibi beykozda olacaðým allahýn izni ilee  görüþelim tanýþalýmm
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

KARADAG

Pazar bende oradayým inþallah.Baðcýlardan geçeceðim oraya yolda karþýlaþýrsak güzel konvoy olur.yada belirli bölgeden çýkýþ yapsak fena olmazdý naçizane fikrim o yöndedir.
TÜRK, çetin iþler baþarmak için yaratýlmýþtýr.

akýn61

Pazar bende oradayým inþallah.Baðcýlardan geçeceðim oraya yolda karþýlaþýrsak güzel konvoy olur.yada belirli bölgeden çýkýþ yapsak fena olmazdý naçizane fikrim o yöndedir.

baðcýlardamý oturuyorsun karadað?  bende o taraftayým.

sen yaþlýysan biz ölelim yaþ    32         yolun yarýsý sen     28,5    yolun yarýsý olmamþ daða  .

bir aksilik olmassa  cumartesi  akþamý sefaköydeyimm    pazar da   10   10.30         gibi beykozda olacaðým allahýn izni ilee  görüþelim tanýþalýmm

mehmet abi tanýþalým artýk hep böyle uzaktan uzaða olmuyor ki......
Bize her yer TrabzoN

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

KARADAG

Akýn sen ne yannýdasýn .pazar pilanýn ayný ise görüþelim
TÜRK, çetin iþler baþarmak için yaratýlmýþtýr.