NIVA SNORKEL UYGULAMALARI

Başlatan Yevgeni, Mart 15, 2008, 06:16:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

kaneruslu

montaj aþamasýnda , yakýnda bitmiþ resimlerini yayýnlayacam.

ssbman

Nivanýn bir ihtiyacý daha tamam lanmýþ oluyor galiba . Elinize saðlýk . Son halini merakla bekliyorum ...

ecirman

Kaput kenarý kesilecek mi Kaner?
TB1BG    Lada Niva 1.7i   2003

kaneruslu

evet kaputun kenar kýsmýný kesecem abi

Harun

Hayýrlý olsun Kaner.

Canavarýn son eksikleri de gideriliyor yavaþ yavaþ.

bilgi00

ellerine saðlýk aracýn güzel olmuþ.
snorkelin fiyatý nedir? türkiyedenmi aldýn ?
Kýbrýstan Sevgilerle
Bilgi

seyhan

Hayýrlýsý olsun Kaner. Zaten önceki geliþmeleri merakla takip ettik. Sanýrým bir Arazi Canavarý oluþturmaya çalýþýyorsun.
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

NÝVA69

Hayýrlý olsun... seri üretim mi yani bulabilir miyiz?
2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.

kenancaglayan26

kaner mütiþsin enbüyük eksikligimdi nasý yaparým nasýl bulurum diyordum uykularým kacýyordu nerden buldun baþka varmý elinde BENDE ÝSTÝYORUM.Bensana headers yaptýrayým sende bunu bul biþeyler yapalým çok güzel olmuþ iyigünlerde kullan SAYGILAR...
... YOL OLSADA OLUR OLMASADA ...

kaneruslu

kenan abi þnorkelleri daha iyi malzeme kalitesi ile çoðaltacaz herkeze yetecek kadar olacak nivalarýn bir eksiðide tamamlanmýþ olacak.Þimdiye kadar gördüðüm en þýk þnorkel bu diyebilirim , iþlevselliði zaten tartýþýlmaz.

kenancaglayan26

aman kaner kardeþim bana hemen ilk partide bitane gönder þnorkellerin icinde engüzel olan modeli bence iyi günler görüþürüz. Headersle ilgili bir konu yazdým bakýp yorum yazarsan biraz destek verirsen sevinirim By By ...
... YOL OLSADA OLUR OLMASADA ...

bymuammer

abi bu harika bir haber bende bu hafta uyduruk birþey yapacaktým ins benim keçi boya safhasýna geçmeden bu iþ sonuçlanýr :)

bkurum74

çok beðendim, harika olmuþ.

niva07

Enfes olmuþ, þnorkel haricinde su izolasyonu bakýmýndan ne gibi önlemler alýnmasý gerekecek ? Yani buji vs gibi hangi ekipmanlarý izole etmek gerekir

bbullentt

çok iyi olmýþ usta bitmiþ hali nasýl olur acaba
Bülent 
Bursa/Türkiye