Nivaya Yeni koltuk ...

Başlatan felis, Şubat 20, 2008, 01:56:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

buzgibi

Arkadaþlar merhaba sevgili nivam koltuklardan yana aþýrý dertli nerdeyse arkaya oturacagým frene filan basýnca tamir edilecek hali kalmamýþ ddün yagmurlu hava da kafamý ön cama  vurdum þimdi mecburen tabure :) var altýmda þahin koltugu buldum buyuk ihtimalle uyar diye düþünüyorum ama arkaya geçen ler koltugu nasýl yatýracak bana biraz bilgi verirseniz sevinirim arkadaþlar

kaneruslu

þahin koltuðunun sýrtýný yatýrarak bu þekilde arkaya binilecek , sýrt yatýrmasý lada ile frklý olduðundan kolay olur

buzgibi

günaydýn kaner hocam anladýgým kadarý ile þahin koltugu uyum saglar peki ben evde yapabilirmiyim acaba

cenker

http://www.intero.com.tr/index.php?do=catalog/product&pid=862

þu firma ile irtibata gecmeni öneririm. benim tavsiyelerim üzerine piyasada ihtiyac var diye üretime geçtiler.

koltugun iskeletini satýn alarak elindeki sahin koltugunun sünger ve döþemelerini aktarak ekonomik bir çözüm üretebilirsin ;)
divers do it deeper

Harun

koltuk üzerine muhtelif konularý bu baþlýkta birleþtirdim,
vatana millete hayýrlý olsun ;D

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

KAYSERÝLÝ NÝVACI

bý soruda ben sormak ýstýyorum :((
aracýn orjýnal koltuklarý one yatmalý sýmdý ben aracýma one yatmasý olmayan býr koltuk taksam ornegýn tofas koltugu muayenede sýkýntý cýkarýrlarmý one yatmýyor dýye býrde arka koltuga ruhsatta 4+1 gecýyor dýye 3 tane emnýyet kemerý ýstedýklerýný duydum lutfen bana bu konud ayardýmcý olun ?
ASFALTA ÝHTÝYACIM YOK ÇÜNKÜ; NÝVA'M VAR :D

Yevgeni

On koltuklar yatmazsa arka tarafa gecis nasil olacak?

KAYSERÝLÝ NÝVACI

arkaya zaten oturtacagým kýms eyok kopekten baska :D o yuzden yatýp yatmamasýnýnda onemý yokda muayenede sýkýntý cýkarýyorlarmý onu býlmýyorum  >:(

KAYSERÝLÝ NÝVACI

CEKME BELGELI NIVAMI MUAYENEYE HAZIRLIYORUM SUAN ICIN TEK SIKINTIM KOLTUKLAR;
arac ruhsatta 4+1 gozukuyor sýmdý on sofor ve yolcu koltugu orjýnalý one yatmalý býlýyorsunuz arka koltuga gecýs olsun dýye muayenede buna dýkkat edýyorlarmý yoksa koltuk varmý var deyýp gecýyorlarmý one yatmasa sýkýntýsý cýkarýrmý býlgýsý olanlar veya farklý koltuk kullananlar lutfen bana yardýmcý olsun ve farklý koltuk kullanan varsa hangý araca aýt koltuk kullanýyorlar yorumlarýnýzý beklýyorum :(

Harun

koltuklar yatmalý bence,
bu konuyu bir inceleyin,çeþitli koltuk uygulamalarý fikirleri var,
yardýmcý olacaktýr.
selamlar

KAYSERÝLÝ NÝVACI

bu koltugu temýn edebýlecegým adres telefon vs varmý acaba ?
Alıntı yapılan: cenker -  Eylül 24, 2011, 12:18:25
bursalý üreticiden niva için koltuk

http://www.intero.com.tr/index.php?do=catalog/product&pid=862

firma sahibi hasan kaplan bey son derece güvenilir ilgili bir esnaftýr güvenle alýþveriþ yapabilirsiniz  ;)

hakanisik

:)) köpeði de ruhsata iþlet bence, sorun biter :)
Niva'96-Corolla'09

KAYSERÝLÝ NÝVACI

KAYSERÝLÝ NÝVACI

koltuk sorununu cozdum one OPEL COMBOnun yatarlý koltuklarý býrebýr oluyor ve cok konforlu rahat resýmlerýný atarým ;)