Doðu karadenizdeydim...

Başlatan dora, Ağustos 16, 2011, 04:20:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

kocaali

cennet.....  yine kendimi kaybettim fotoðraflarda...
No mud, no fun...

BAHADIR

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Ağustos 18, 2011, 01:53:55
Amaç ulaþmak, gitmek.
Konfor? Konfor dert edende evde yayýlýrdým yataða.
Maaile kabullendi Niva'yý. Ýnip binerken özellikle anneler biraz zorlanýyor arka taraf içün (yükseklik sebebiyle) ama hiçbiri sat oðlum bunu, al 4 kapý demedi.

Yavuzcum, yakýnda sende evliler kervanýna katýlýyorsun. Allah sana da saðlýklý evlatlar versin, konfor mevzusunu sonra konuþalým.  ;) Þimdi ne anlatsam boþ. Sýrf sýpamýn keyfi yerinde olsun, arabada mümkün olduðunca güvende olsun diye olanaklarýmý zorlayýp alabileceðim en üst donanýmda araç almýþtým oðlum doðduðunda. Biraz daha büyüsün, onunla araziye gitmek için büyük ve daha konforlu araçta alýrým, feda olsun. Çalýþýr alýrým inþallah.  :D

suat

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Ağustos 18, 2011, 03:15:05
Aksini neden düþündün?
Hocam aksini düþünmüyorum kiþisel olarak,arazideki menü zenginleþiyor dendi,benim de imalatým tayfada kabul görürse daha çok zenginlikler var anlamýnda dedim :)

BAHADIR

Harputlu kardeþ, gel sen gel, ekip "Ne olursan ol yine gel" düsturunu benimsemiþ bir ekip. Beni bile kabul ettiler, o derece yani. Ayrýca isim vermek istemiyorum ama önüne taþ koysan yiyecek kadar iþtahlý arkadaþlarýmýz var.  ;D

suat

Alıntı yapılan: kocaali -  Ağustos 18, 2011, 08:25:59
cennet.....  yine kendimi kaybettim fotoðraflarda...
Hocam cennet olmasýna cennette,Trabzon dan Artvin e kadar yol kenarýnda durup bir aðacýn altýnda ne yemek yenecek yer var,ne mesire türü dinlenme amaçlý bir yer bulamadýk,ancak içlere doðru yol alman lazým,orada yaþayan yerli insanýna soruyoruz,oyle bir yer yok kardeþ diyor,aðaç kýyamet gibi ama altýnda oturacak yer yok

dora

Alıntı yapılan: Harputlu23 -  Ağustos 19, 2011, 10:19:07
Hocam cennet olmasýna cennette,Trabzon dan Artvin e kadar yol kenarýnda durup bir aðacýn altýnda ne yemek yenecek yer var,ne mesire türü dinlenme amaçlý bir yer bulamadýk,ancak içlere doðru yol alman lazým,orada yaþayan yerli insanýna soruyoruz,oyle bir yer yok kardeþ diyor,aðaç kýyamet gibi ama altýnda oturacak yer yok

Haklýsýn ama oralarda düþündüðümüz gibi iþletme uygulamalarý yok hatta yerel belediye vs. ler bile mesire yeri yapmýyor.Ne bir kamp alaný nede iþlek yol kenarlarýnda bir çay bahçesi......
Niva 1041-firefly-Atlantis

STI Performance

Alıntı yapılan: dora -  Ağustos 19, 2011, 01:20:29
Haklýsýn ama oralarda düþündüðümüz gibi iþletme uygulamalarý yok hatta yerel belediye vs. ler bile mesire yeri yapmýyor.Ne bir kamp alaný nede iþlek yol kenarlarýnda bir çay bahçesi......

Bizim buralarda o tür uygulamalar yok.Yolda giderken deniz kenarýnda veya iç tarafta hoþunuza giden her yerde durup yemeðinizi yiyip dinlenebilirsiniz.Bizimkiler genelde yukarýlara doðru çýkarlar mesele h.sonlarý her yerde mangal yapan piknik yapan insanlarý görebilirsiniz.Ama þuda varki sahil yolu nedeniyle deniz kenarýnda uygun yer bulmak biraz zor.Diðer taraftan þehir merkezlerinde illaki park vb yerler vardýr.Örneðin Trabzondan geçiyorsunuz hemen yol kenarýnda Forum AVM nin hemen yanýnda 100.yýl parký vardýr.Oraya uðrayýp pikniðinizi yapabilirdiniz.Yada Boztepeye çýkabilirdiniz.Ayný þekilde Rizede böyle yerlerde vardýr illaki.

Yevgeni

Alıntı yapılan: Harputlu23 -  Ağustos 19, 2011, 09:55:29
Hocam aksini düþünmüyorum kiþisel olarak,arazideki menü zenginleþiyor dendi,benim de imalatým tayfada kabul görürse daha çok zenginlikler var anlamýnda dedim :)

Aman abi, dedim adamýn þüpheleri var.
Gýda dedin mi her þekilde tüketilir ve beðenilir tayfada, hiç çekincen olmasýn..

dora

Arkadaþlar artýk Ardeþene yerleþtim geçen akþam Aydere çýktým çok güzeldi.Antalyaya alýþýk aküm Ayderin soðuðunda iflas etti yedek aküyü devreye soktum sýkntý olmadý ama inince hemen Mustafa CANCA dan yeni bir akü ve yollara devam.Netice itibarý ile kýþýn yedek bir akü bulundurmalýyýz.

Yevgeni

Mustafa Canca seni Hamza Dereli'ye paslasýn. Çamlýhemþin yolunda 9. km'de Ruba Raft.
Hamza ve diðer çocuklar þahane adamlar. Pýnar alabalýk tesislerinin içinde bu Ruba..

dora

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Kasım 17, 2011, 09:15:31
Mustafa Canca seni Hamza Dereli'ye paslasýn. Çamlýhemþin yolunda 9. km'de Ruba Raft.
Hamza ve diðer çocuklar þahane adamlar. Pýnar alabalýk tesislerinin içinde bu Ruba..

Saðolasýn yarýn o taraflara gideceðim zaten uðrarým...

ckirez

Görseller mükemmel ellerine saðlýk.

dora

mehmet22

mükemmel yerler ömrüm yeterse oralarý gezip görmek istiyorumm
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

ERCO

bayýldým kardeþimresmen bayýldým ben ömrumun yetmesini beklemeyecem biran önce gidip gezecem oralarý
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com