Evros Adventure Trophy 2011

Başlatan hakanbusa, Mayıs 03, 2011, 11:26:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanbusa

Yunanistan'nýn Orestiada kentinde yapýlacak olan Evros 2011 trophy'e gidiyoruz. Onur Pilot, Dursun usta co pilot, Ben ve Ekrem de fasulyeden katýlacaðýz. Yol dan ve Evrostan resimleri siteye atacaðým. Dualarýnýzý eksik etmeyin.

http://www.youtube.com/watch?v=8jK24x2y8eI

seyhan

Hakan abi yarýþ hangi ilde acaba?

Ben þu anda Bulgaristan'dayým. Uyarsa yarýþý izlemek için gelebilirim.
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

seyhan

Pardon abi,

Herþey yazýyor zaten, neremle okuduysam artýk.

seyhan

hakanbusa

5 mayýs perþembe günü saat 06 gibi floryadan çýkmayý istiyoruz. Yarýþ aracýný römorkla çekeceðimden yolculuk biraz uzun sürecek. Ayný gün bir aksilik çýkmaz ise, Edirne nin Meriç nehri kýyýsýnda ki kapýdan girip 22 km sonra
Orestia dayýz. Buarada otelde kalmayý planlýyoruz. Yarýþ cuma günü ayný þehirden seyirci etabý ile baþlayacak. Sonrasýnda duruma göre ya kamp atýlacak, veya otele devam. Otel fiyatlarý ise, 2 kiþilik odalarda oda fiyatý 30-40 euro civarýndaymýþ. (offroadcýlara özel fiyat). Pazar günü ise yarýþýn son günü ve en zorlu seyirci etabý. Þöyle örnek vereyim, (Onur dan alýntý) 500 mt'lik etaba 15 dakika ortalama süre tayin edilmiþ. Gerisini siz düþünün. Yarýþ sonunda durum deðerlendirmesi yapacaðýz ve belki bir gün daha dönüþü kaynatýrsak, Yunanistaný gezme durumu olabilir. Durum bu.

Harun

aðalar þimdiden iyi yolculuklar ve iyi yarýþlar,kazasýz belasýz gidip gelin inþallah,burdan da iyi bi netice bekliyoruz ;D

ecirman

Yolunuz açýk olsun,güle güle gidin,güle güle gelin...
TB1BG    Lada Niva 1.7i   2003

TARIK

Hacý Abi,
yarýþ dýþýnda kullanýlmak üzere 2-3 metre strap almayý unutma sakýn. ;D ;D ;D ;D

hakanbusa

Alıntı yapılan: TARIK -  Mayıs 04, 2011, 09:07:38
Hacý Abi,
yarýþ dýþýnda kullanýlmak üzere 2-3 metre strap almayý unutma sakýn. ;D ;D ;D ;D

Hayýrdýr

orsa

Abi konuyu açtýðýn iyi oldu.

Facebook'da Evros Trophy diye bakarsanýz bir kaç detay görebilirsiniz.

Bu arada bir yanlýþ anlamayý düzelteyim. Dursun Usta ile dönüþümlü pilot-copilot olacaðýz ileriki 4 gün içinde.

Yevgeni

Gençlik, baþarýlar dilerim.
Bu yýl denk getiremedik, gelecek yýl ömür kafi gelirse oradayýz..

TARIK

Tayfa Edirne'de çorba molasýndalar.

BAHADIR

Hepsine hayýrlý yolculuklar ve baþarýlar.

Yevgeni

Bu arada yarýþçýlar içinde hiç kadýn yok mu?
Sadece erkek milleti mi yarýþýyor?