Yeni Keþifler Peþinde...

Başlatan nak, Kasım 20, 2007, 09:39:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nak

Özellikle Bursadaki Nivacý arkadaþlarýn dikkatina, arama&kurtarma ekibimiz içerisine yeni bir keþif ekibi kurarak ursa ve civarýnda gidilmemiþ yerlere gitmeye, girilmemiþ maðaralara girmeye hazýrlanýyoruz...Arzu eden arkadaþlarý aramýzda görmek bizi sevindirir...Sevgiler
NAK
Çaresiz Deðil, Hazýrlýklý Olmak Ýçin.

taiga

Alıntı yapılan: nak -  Kasım 20, 2007, 09:39:37
Özellikle Bursadaki Nivacý arkadaþlarýn dikkatina, arama&kurtarma ekibimiz içerisine yeni bir keþif ekibi kurarak ursa ve civarýnda gidilmemiþ yerlere gitmeye, girilmemiþ maðaralara girmeye hazýrlanýyoruz...Arzu eden arkadaþlarý aramýzda görmek bizi sevindirir...Sevgiler

Eski bir maðaracý ve nivacý olarak ben hazýrým...   ;D
Özledim resmen karpit ve maðara kokusunu...
Gerçi þimdi herhalde karpit kullanan kalmamýþtýr... :-\

nak

walla karpit kullaniliyor ancak magaraci baretleriyle birlikte set olarak satiliyor ve uzerinde bir adet elektrikli lamba ve bir adet de karpit olan kafa lambasi seklinde iyi bir baretin uzerinde oluyor genelde...2 hafta once dagda gecirdigimiz haftasonumuzda inanilmaz firtina ve tipiye yakalanmistik ve sanirim tam siz nivaci arkadaslara gore bir hava vardi...Bulundugumuz bolgeden tekrar otellere yurumek neredeyse imkansizdai ve ben ve bir arkadasim gidip TSK nin otoparkindan arama&kurtarma aracini aldik, inanilmaz yogun bir kar yagisi, asiri surzgardan olkusan buzlar ve acilmamis yollar sebebiyle takviyesini bile devreye soktugum aracimiz dahi zincir istedi...eger sizlerden birileri de yanimizda olsaydi guzel fotograf kareleri cikardi...simdi kurmayi planladigimiz alt birim olan kesif ekibi ile de gizli kalmis yaylalari veya guzel orman ici acikliklari, gizli vadileri ve magaralari kesfedelim diye arzu ediyoruz...umarim basarili olabiliriz...
NAK

taiga

Arkadaþlara ayak uydurabilirsem katýlmak isterim...

nak

ayak uydurmak ne demek...eski bi magaracidan ogrenecek cok seyimiz vardir...acilen sizi aramizda gormek isteriz, biz genis ama cok da iddiali bir aile degiliz...kendi capimizda biseyler yapmaya calisiyoruz, Sami Abi ile yine kulaklariniz cinlattaik, acilen sizi aramizda en azindan bi aksam toplantimizda gormek istiyoruz...
NAK

taiga