BEERENS VE SCHAAF'IN KARADENÝZ TURU

Başlatan Yevgeni, Eylül 03, 2007, 11:39:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Yevgeni

Mevzu aslen bu ülkenin misafirperverliði deðil pek. Misal Gürcistan'da daðlarýn tepesinde çoban biraderler de aðýrlamýþlar onlarý pek güzel. Mevzu hep kafamýzda olup da bir türlü yapamadýðýmýzý yapan insanlarla tanýþmak, hasbýhal etmek. Çocuklar zaten pansiyonda kaldýlar ve ben iþte olduðum için mihmandarlýk yapamadým, Ýstanbul'u kendileri dolaþtýlar.

Dediðim gibi asýl mevzu ortak paydada buluþup yeni dostluklar edinmek, yoldaþlýk yapmak..

efe

??? :( vay beee... :-[ :'(
Ýnsanlar kendilerini gerçekleþtiriyorlar  :(
Biz kendi topraðýmýzda ufak tefek 1-2 günlük kamp olayýný bile 50 kez düþünüyoruz da beceremiyoruz :'( :'(
....................
Yaþam þartlarýmýzý protesto ediyorum >:(

ERCO

Alıntı yapılan: efe -  Eylül 20, 2007, 02:34:29
??? :( vay beee... :-[ :'(
Ýnsanlar kendilerini gerçekleþtiriyorlar  :(
Biz kendi topraðýmýzda ufak tefek 1-2 günlük kamp olayýný bile 50 kez düþünüyoruz da beceremiyoruz :'( :'(
....................
Yaþam þartlarýmýzý protesto ediyorum >:(

al nendende bi okadar
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

Yevgeni

Aslen biraz da cesaret. Yani hýmbýllýktan sýyrýlma cesareti. "Gidiyor muyuz? Tamam gidiyoruz!" hamlesi ve gitmek..

ERCO

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Eylül 22, 2007, 04:35:13
Aslen biraz da cesaret. Yani hýmbýllýktan sýyrýlma cesareti. "Gidiyor muyuz? Tamam gidiyoruz!" hamlesi ve gitmek..

ama nerde iþler kalacakmýþ yok para yetiþmiyor bunun gibi bir suru pronlemler var bizlerde ondan cýkamýyoruz
www.guvenlada.com

Yevgeni

Benim hýmbýllýktan kastým öyle uzun geziler deðildi, yani ülkeler arasý. Bu ciddi finansman gerektirir.

Bahsettiðim ülke içi olmadý þehir içi hamleler. Bir geceyi evde deðil de direkt ormanda geçirmek..

efe

Doðru diyon kardeþ.Ama tek baþýna da manasý olmuyo bu tip gezilerin.
Ayný kafadan biriki kiþi lazým insana. :-[

ERCO

vala biz varýz izmirde dot beþ niva ama genel de hep 3 nivacý takýlýyozbalýkdý kampý derken alýþýyoz yavaþ yavaþ
www.guvenlada.com

akademic

erconun dediði gibi bizi baðlayan o kadar çok faktör varki bir gün çalýþmasak ertesi günü doðrultamayýz.. ama yinede elimizden geldiðince 3 kafadar takýlýyoruz. nivanýn bana kazandýrdýðý 2 tane arkadaþým olmasýda en büyük kazancým çaðatay ve erco.

ERCO

ademi bnim icinde gecer niva sayesinde cok iyi iki arkadaþý kazandým
www.guvenlada.com

efe

Vayy...
Karþýlýklý komplimanlar falan :D
Valla bende en yakýn ihtimal sizin tayfaya iþtirak edecem heralde.
Ýnþ.

ERCO

www.guvenlada.com

akademic

efe kardeþ geldinde kovdukmuu bizim gönüller geniþ  buyur baþýmýzla beraber

efe

Yahu tatlý diliniz yeter yaw býrakýn gerisini :D
Ýnþallah fýrsatýmýz olduðunda görüþürüz.
Tþþkr.

Yevgeni

Jurgen ve Jorien nihayet Yunanistan, Makedonya, Arnavutluk, Slovenya, Avusturya ve Almanya üzerinden Hollanda'ya dönmüþler. Yolda problem yaþamamýþlar. Niva'yý ülkeye sokmuþlar, ama ülke içinde yola çýkarmak için emisyon normlarýný karþýlamak üzere LPG dönüþümünü yapacaklarmýþ.

Cüzdanlarý tekrar doldurmak üzere iþe dönmüþler. Ýstanbul'a tekrar gelecekler ama Niva ile deðil..