yeni nivalar ne kadar oldu

Başlatan akademic, Mart 16, 2009, 03:42:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akademic

Arkadaþ bu son Ötv indirimi ile yeni niva fiyatlarý ne oldu?

MOUNTAINBIKER

cevabi bulmak icin....
ne yapiceezzz???
www.celikmotor.com.tr
ADRESINI TIKLIYCEZ....

DEMEKKI NEYMISSSSSSSSSSSS????????????
WWWWWWWWW.CCCCCCCCCEEEEEEEEEEEELIKKKKKKKKKMOTTTOOOOORRRRRRRR NOKTAAAAAAAAA KOMMM NOTKAAAA TE REE

HADE BAKALIIIMMMM.

akademic

cevabýn kendince komik  olmuþ aslýnda komik olan sen deðilsin Çelik motorun Ötv indirim oraný olmuþ... ben ciddi güzel bir indirim olursa bir çok arkadaþýn nivansýný yenileyeceðini düþünüyordum ama deðiþen  nerdeyse hiç biþey yok.. benimde sana hecelememe gerek yok deðilmi mountanbiker yeni fiyatý...

akademic

23700 den 22 900 e düþtü.. Keþke lada 16 ve altý olsaydý 15-16 bin ytl ye gelirdi:(

MOUNTAINBIKER

ESPRI GIBI GOZUKSE DE CEVABI CELIKMOTORDAN SENIN ALMIS OLMAN ESPRI GIBI BI INDIRIMI GORMENE SEBEB OLDU..
;)

MOUNTAINBIKER

ZATEN BEN ALDIGIM DA
17 000 KUSURDU 2005 YILINDA..MUMKUN DIIL DUSURSUNLER,ADAMLAR DIYORKI ZATEN UCUZ ARAC BU,DAHA N OLSUN. :(

ERCO

Ademi almaya kararýn varsa  bana bin tl indirimli gelecekdi 0 niva  onu sana alýrýz istersen sen yeterki he de atda sana özel kampanya bile yapdýrýrýz  ;D ;D
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

akademic

Valla Erco niyet hep var biliyorsun dedik arakadaþlarla bu ötv indirimi gündeme gelince heveslendik ama niva 1,7 olduðu için Ötv deki indirim daha düþük oranda yapýldý.. tabi diðer güzel tarafý nivasý olan arkadaþlarýn ikinci el deðerleride az düþmüþ oldu en azýndan bu sevindirici.

Harun

Niva fiyatlarý ne olur acep...
ÇM de fiyat hala 23.966.90 TL görünüyor

alýntýdýr...
Ýþte ÖTV ve KDV indirim oranlarý
ÖTV ve KDV indirimlerine iliþkin kararýn bugün yayýmlanacak .

Ýþte Cumhurbaþkaný Abdullah Gül'e gönderilen ÖTV ve KDV indirimindeki 16 Haziran-30 Eylül arasýnda  oranlar

Mobilya'da ÖTV indirimi ayný kaldý
Beyaz Eþya'da sýfýrlanan ÖTV %2'ye çýkarýldý
Otomotiv'de %18 'e inmiþti %27'e çýkarýldý Ayrýca 1600 cc üzerindeki araçlarda ÖTV indirimi tamamen kaldýrýldý
Motorsikletteki ÖTV %11'e inmiþti , bir miktar aktarýldý
.