ACCEMIIII SURUCU DERECIGI GECEMEDII...BEN!!!

Başlatan MOUNTAINBIKER, Mart 02, 2009, 05:38:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MOUNTAINBIKER

;)
ARKADASIN BIRIII...
BIR GUUN...
DERENIN KENARINDAAAAA....
DERKEEENNNN....DEREYE GIRERRR....
AMAAAA....
ACCEMIII...
FAKKAATTTT,unutmadan baski balata bitiktir veee lastiklerde taslarda tutunamaz,derede oyle gorundugu gibi sig degildir....sonraaaaasiii...
:-\
HAYAL KIRIKLIGI....

bu arada erkekliginn yuzdeli bir bolumunde deee geri donulecek noktayi bilmek gerektigini hatirlamak gerekir...DEDIKTEN SONRA kalmadan,erkek kedilere muhtaccc olmadan,durmak gerek.
bir baska seferdeee 2 aracla emniyete alip...faaalan felaaan...
\ hikayeler boyle yazilirrrr.diimi.
ama KALMADIM ORTADA ISTEEE,GECEMEDIMDEEEE....KABULEDIYORUM..
hele bi baski balatayi degistirelim...egzos manifoltunuda,aslinda arabayida mi degistirsek.. ::)
hummer MIYDI OOOO??? :P
hadeeee leeeennnnnn ;D
EFES YETERLI DEGILDI SADECEEEEEE ::)

MOUNTAINBIKER

EN NIHAYEEEET
EH HADI BI SEYREDIN BI BAKALIM.... ::)

MOUNTAINBIKER

reis28

hur sana bir önerim olacak senin niva cok nokta enjeksiyon sistemine sahip hava filitresinin giriþ agzý ön panjurda yani derin suya kafadan daldýnmý motora su cektire bilirsin her engeli gecicez diye bir þart yok debriyajýn kacýrýyordu her halde birde kaya zemnin nivanýn þase yapýsýna cok yük bindirir niva camur ve kar canavarýkayalýk sahalarda kýrýla bilir
DURSUN USTA 05364629668

MOUNTAINBIKER

dedigim gibi debriayj balatasi yarin yenilenecek.suya giris konusunda o hava filtresine de bi ayar cekmek gerekecek .allahtan tam olarak yuklenmedik... :-[ acemi surucu.... :-\

thkuzuoglu69

...........

MOUNTAINBIKER

babacandar

Hocaaaamm... acil bir VALEO Marka baský balataya ihtiyacýn var...
AMA ORÝJÝNAL OLMASI ÞARTIYLA
Diðerlerinin iki katý fiyat ama baþka marka alma derim..
Amma velakin buna da çok dikkat.....  VALEO'nun da ÇÝN malý olaný çýkmýþ...

MOUNTAINBIKER

;D
WALLAHI DEGISTIRDIM DAHA YENI,UCUZ PAHALI HIC GOZ YASINA BAKMADIM.BEN NASIL OLSAN ALISKANLIK EDINDIM HER 10000 KM DE BI DEGISTIRMEYI ;)
BU ARADA DIGER KISIMLARDA GOZDEN GECTI...EKSIK VARSA TAMAMLANDI.BI AYAR CEKILDI...SIMDIIIIIIII
ARAC AGIR DEVIRDE OLDUGU YERDE ILK HAREKETE GECERKEN DORT TEKERLE PATINAJ CEKIP KALKIYOR...
WALLAHI MASALLAH....
BU DORT TEKER PATI KISIMINA HASTA OLUYORUM.... ;D ;D
YAW BU ARAC SUPPER BEE....BI ARA VIDEOYA DA CEKIP EKLIYEYIM..MI???? ::)

babacandar

Pati mati derken yiyecen gene balatayý...

MOUNTAINBIKER

;D ;D ;D
DOGRU DERSIN,YOOK AMA BU SEFER KARALIYIM 15 000 I DEVIRECEGIM... ;)
HEM SIMDI reis BALATAYI DEGISTIRMIS YENI GOZUME TAKILDI.EGER RANDIMAN ALIRSA BUNU BIDE BEN TEST EDECEGIM ::)

niva07

güzelim nivayý naptýnýz ya dumanlar çýkýyo motordan  :'( :'(
acýdým arabaya dermiþimm  ;D
Bu 10000 km de deðiþen debrijay balatasý mý ? Benim araba 19000 de daha hiç deðiþmedi balata (ya da servis deðiþtirdi ben bilmiyorum)
Deneme yapmak için el frenini full çekip 3. viteste kaldýrmayý deniyorum stop ediyor. Bu þekilde test ediliyordu di mi ?

Not : Siren sesi mi geliyo sonda :D

dora

Niva 1041-firefly-Atlantis