herkese merhaba

Başlatan cj-5, Eylül 06, 2007, 12:03:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cj-5

herkese merhaba bende bir offroad cu olarak aranýzdayým,nivamýz yok ama inþaallah benide aranýza alýrsýnýz zaten burdaki abilerimin çoðu ladakulubündede var onceden tanýþýyoruz ama beni tanýmayanlar için adým barýþ sezgin sakaryada oturuyorum ve offroad u yapmayý cok seviyorum en yakýn zamanda resimleri sizlerle paylaþacaðým :)

seko

ilk karþýlama benden olsun.
hoþgeldin barýþ........

Yevgeni

Barýþ hoþgeldin.

Site sadece Niva üzerine gibi görünse de aslýnda deðil. Hepimizin ortak paydasý arazide dolaþmak, navigasyon, vs.
Yani marka önemsiz..

efe

hoþgeldin barýþ,
Resimlerini de bekliyoruz! :)

taiga

Alıntı yapılan: cj-5 -  Eylül 06, 2007, 12:03:48
herkese merhaba bende bir offroad cu olarak aranýzdayým,nivamýz yok ama inþaallah benide aranýza alýrsýnýz zaten burdaki abilerimin çoðu ladakulubündede var onceden tanýþýyoruz ama beni tanýmayanlar için adým barýþ sezgin sakaryada oturuyorum ve offroad u yapmayý cok seviyorum en yakýn zamanda resimleri sizlerle paylaþacaðým :)

Hoþgeldin...
Bolu da artýk biraraya geliriz kýsmetse...
Sizin oralarda yerler uygun...
Aslýnda bir gelsek iyi olacak sizin yaylalara...
Erkan, Doðan abi sen falan gezdirirsiniz bizleri...

cj-5

herkese teþekkür ederim bu sýcak karþýlamanýz için,inþaallah buralarada gelirsiniz çok isterim gelmenizi bolu dada görüþürüz inþaallah en yakýn zamanda resimleri paylaþacaðým...

ERCO

Alıntı yapılan: cj-5 -  Eylül 06, 2007, 02:55:18
herkese teþekkür ederim bu sýcak karþýlamanýz için,inþaallah buralarada gelirsiniz çok isterim gelmenizi bolu dada görüþürüz inþaallah en yakýn zamanda resimleri paylaþacaðým...
kýsmetse boluda goruþecez
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com