Gönderen Konu: İSTANBUL DAHİLİNDEKİ ORMANLARA GİRİŞ YASAĞI  (Okunma sayısı 10090 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MOUNTAINBIKER

• MOUNTAINBIKERS DIFFERENT... :))
    • http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=56593.msg818074
Ynt: İSTANBUL DAHİLİNDEKİ ORMANLARA GİRİŞ YASAĞI
« Yanıtla #15 : Mart 29, 2011, 11:19:05 »
 ;D
HEHEEEEEHEEEE:)
herkese bir dag bisikleti tavsiye ediyorum...buna yasak yok...sinira kadar NIVA ile gider iceri bisikletle girersiniz....of-road zevkinden de mahrum kalmazsiniz... ;)
olmadi anadolunun ucra daglarina dogru yol gozuktu demektir. :D
hem benzin fiyatlari da tavani asti...vergilerde...
gelin kalite bi bisiklet alin.bize katilin...

Çevrimdışı cezz

« Yanıtla #16 : Mart 29, 2011, 07:55:51 »
bu işte bir bit yeniği var..bakalım

Çevrimdışı zafertogay

« Yanıtla #17 : Nisan 25, 2011, 05:35:46 »
;D
HEHEEEEEHEEEE:)
herkese bir dag bisikleti tavsiye ediyorum...buna yasak yok...sinira kadar NIVA ile gider iceri bisikletle girersiniz....of-road zevkinden de mahrum kalmazsiniz... ;)
olmadi anadolunun ucra daglarina dogru yol gozuktu demektir. :D
hem benzin fiyatlari da tavani asti...vergilerde...
gelin kalite bi bisiklet alin.bize katilin...

Keşke dediğiniz gibi olsa ama Ahmet bey bırakın offroad araçlarını ben size bisikletçinin verdiği zararı anlatayım ondan sonra offroad araçlarını anlatmama gerek yok diye başlamıştı konuya :)

Çevrimdışı simurg2

« Yanıtla #18 : Mayıs 29, 2011, 03:26:30 »
siteye yeni üye değilim ama sadece formları okuyarak katılıyordum birkaç offrod ve gezi sitesinde malum siteler arkadaşlara yıllar önce kafamıza göre ormana dalmamız doğru değil toprağın üzerindeki yaşam kadar altındada hayat olduğunu bizler evlerimize nasıl başkalarının langur lungur girmesini istemezsek ormandaki doğal yaşamı olumsuz etkilediğimizi söylediğimde bana sitem edilmişti ama gel zaman git zaman ormanda kaybolan offrodçu arkadaş yolu buluyum derken orman bölge müdürlüğünü önüne çıkınca takke düştü kel göründü ha öncedende belki biliniyordu önemsenmiyordu bu olay tuzu biberi oldu belki hani derler ya başı hayırlar şey doğurur başı şerlerde hayır.(ormanda taşocağı açmakta kötü baltalamakta yakmakta hepsi ormandaki doğal yaşamı yok ediyor birde biz doğa severler olarak onlar karları ve çıkarları için yapıyorlar bizler onlar gibi yapmıyalım evet araçlarımızla dağ bayır gezelim ama olur olmaz ormanın heryerinden araçlarımız gidiyor diye yol açmıyalım bizim açtığımız yoldan sonra her gözü kesen ormana dalıyor zamanla ormanın bagrına bıçakla kazımmış gibi bir yol kazılıyor.BİZLERDE HAKLIYIZ AMA BİRAZ DİKKAT BURDA FARKIMIZI GÖSTERELİM ARKADAŞLAR.)