KARTAL CÝVARI ORMAN ÝÇÝ GEZMESÝ

Başlatan Yevgeni, Nisan 20, 2014, 05:39:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

Kartal limanda oturur iki çay içer muhabbeti parlatýrýz diye Erkan ve Berkay ile buluþmak üzere Kartal'a yürüdüm öðlen.

Ýçtik çayý, suyu, parlattýk muhabbeti. Sonra bunlar "Bir köy var yukarýda, nefis süt var, taze yumurta var, gidip alalým!" diyerek beni ayarttýlar.

Lakin köye normal yoldan gitmeyip burnumuzu ..ka sokmayý becerdiler (kýlavuz karga Erkan). En son Erkan'ýn arubayý devirme pahasýna indiði rampadan aruba ile inmeyi reddederek arýza verdim (elbette üzerine oturduðum kýsmým yemedi oradan inmeyi). Berkay ile geri dönüp dikçe bir rampayý çýkarak (bildiðin orman yangýn yolu, daha doðrusu boþluðu) yukarýda bir yerlerde Erkan ile buluþtuk.

Uzundur kuru ya da sulu zeminde, orman içinde aðýr devir týrmanmamýþ, inmemiþ, arubanýn bir yerlerini dal budak kuparmýþ mýdýr diye eðilip bakmamýþtým. Hürkan (cünyor Erkan) "Buralar sana uygun deðil!" dedi, mevzuyu bitirdi.

Bende foto moto yok, canýmý kurtarma derdindeydim. Tam anlamýyla þehir insaný olmuþum, bunu idrak ettim..

berkayonwheels

Yarýn videonu yukleyim de nasýl bir dýrmanýcý olduðunu erkesler bilsin
...and to hear the lamentation of their women

Yevgeni

Ben týrmanmadým aga, Niva'yý alýyon aðýr devire, 1. vites aðýr aðýr çýkýyosun.
Ama Erkan'ýn indiði o yerden inmem..

shadowturks

bir dahaki sefer copilotumsun...
oradan beraber inencez...
;D ;D

aga biraz özlemiþsindir hoplama zýplama iþlerini dedim...
iþten güçten biraz soluk al dedim..
ufak çýtýr bir turlama ettik ..
kötümü ettik?

biz her hafta çýtýr turlama ediyoruz..
sen en kýsa, kýsanýnda kýsasý turu attýn..
niye biniyoruzki nivaya? arasýra hakkýný verelim
kýrmadan dökmeden.. deðilmi ama?

sen daha benim sað koltuktaki Turgay ýn oradan inerken
'' ALLAHIIIIIM SANA GELÝYORUM''
nidalarýný duymadýn  ;D ;D

shadowturks

inerken gözüm dikiz aynasýna takýldý..
köpek bile arka koltuktan bakýþlarýyla
'' beni niye getirdiniz ? ben güzel güzel uyuyacaktým kulübemde ''
der gibiydi
;D ;D

giosué

Abiler merak ettim çok ya görsel bisey seedin

berkayonwheels

böyle dimdik biryerden inen az kalsýn yan yatýp takla atarak zemin ulasacak olan kýrýk bir adam dusun siya 88 model niva kullanýyor..sonra oradan inmeye dötü yemeyen iki adam daha düþün :D  R yapýp uzun ve güvenli yolu seçerek macerayý tamamladýlar  ;D
...and to hear the lamentation of their women

Yevgeni

Orasý aslen uzun bir yangýn servis yolu yamacýnýn dibi idi. En alta ulaþmak için son kýsmý da inmek gerekli idi lakin zor idi, yemedi.
Erkan ise kullandýðý arubayý kendisinin üzerine inþa ettikleri için ne yapýp ne yapamayacaðýný sanýrým bildiðinden daldý.
Ben bu hamleyi yapmak istemedim, en azýndan arubada bir roll cage olmadan yapmak istemem..

shadowturks

demek siz beni dahada gençken..
ralli pistlerinde görseydiniz.. ;D ;D
ama artýk 88 lik ihtiyar ile gezip..
arasýra adrenalin yapýyorum küçük dozlarda..
ihtiyarýn tüm civatalarýný bizzat kendim sýktýðým için
bilirim nersi kopar,neresi çýkar..
daha utandýrmadý hiç beni..

bakýn imzayý bile deðiþtirdim..
''Ben sonbaharým !
Döktüðüm son yaprak bu.''

shadowturks

tez zamanda görselleyeyim.. 
tekrardan ayný yeri hem iner ,hemde çýkarken..

bu arada sizin yanýnýza gelmek için ben çok benzer bir yoldan
çýktým o kýsmý hiç görmediniz.. ;D ;D

kocaali

delileri seviyorum   ;D ;D ;D   

benim de yemezdi, öyle bir yerden inmek... zaten jimny'yi sol 2 teker üstünde askýda býraktýðým günden beri uslu uslu yumuþak yumuþak gezer oldum arazide :)  unutmayýn, birinci önceliðiniz her zaman hayatýnýz...

Erkan abi, sen karavaný bi süre ertele, kendine bir buggy yap bence; nasýlsa elinden geliyor bu iþler, ondan sonra hopla zýpla in çýk... biz de gelip boy boy fotoðraflarýný, videolarýný çekelim  ;D ;D
No mud, no fun...

Yevgeni

Alıntı yapılan: kocaali -  Nisan 21, 2014, 09:57:00
delileri seviyorum   ;D ;D ;D   

benim de yemezdi, öyle bir yerden inmek... zaten jimny'yi sol 2 teker üstünde askýda býraktýðým günden beri uslu uslu yumuþak yumuþak gezer oldum arazide :)  unutmayýn, birinci önceliðiniz her zaman hayatýnýz...

Erkan abi, sen karavaný bi süre ertele, kendine bir buggy yap bence; nasýlsa elinden geliyor bu iþler, ondan sonra hopla zýpla in çýk... biz de gelip boy boy fotoðraflarýný, videolarýný çekelim  ;D ;D

Uzun þase bir aruba oradan daha rahat inerdi.
Kýsa þase fazlaca ataletsiz..

Harun

hanýmla bebeyi deplasmanda býrakabileydim ben de gelecektim,
cillop gibi yaz bakýmýný yaptýrdýðýmýz keçiyle taklaya gelecektik size uyup ;D
Allah korumuþ :D

BAHADIR

Yusuf Abi, Hakk'ýn rahmetine kavuþtuðundan beri ekipte deli kalmadý derdim ama yanýlmýþým galiba. Þu görselleri yükleyin de emin olak.

Yevgeni

Alıntı yapılan: BAHADIR -  Nisan 21, 2014, 11:15:24
Yusuf Abi, Hakk'ýn rahmetine kavuþtuðundan beri ekipte deli kalmadý derdim ama yanýlmýþým galiba. Þu görselleri yükleyin de emin olak.

Yusuf Abi aklýselimi dinler, deneyler, ölçer biçer.
Bu adam öyle deðil, "Yürür la!" deyip giriyor.
Bir takým arkadaþlarý var tam zýrdeli, 4m suya girip akabinde boðulmaktan kurtarýlýyorlar..