Anadolu yakasý pazar sabahlarý organizasyon

Başlatan ABUTAME, Şubat 26, 2014, 11:53:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Maestro

özelden 2 mesaj attým.. ama gönderilenlere baktýgýmda göremedim..  neyse  problem yok.. adresi aldým.. posta kodunu yazmamýþsýn.. ama buldum..  34860  ... ( yarýn öglen gibi kargoya veririm sanýyorum ) þimdiden Afiyet olsun..

Maestro

Alıntı yapılan: shadowturks -  Mart 11, 2014, 11:25:02
ben diyorum bu nivacýlarýn hepsi komünist :))
herbiþeyleri ortak bunlarýn..
neçok seviyoruz paylaþmayý ....
;D ;D ;D

bazen basit görünen olaylar öyle uðraþtýrýyorki...yaþamayan bilemez...

Akþam Raký yý  iþyerinde  arkadaþtan aldým..   kendi imalatý olduðu için kapaðý pek de iyi olmayan bir 70 lik þiþeye koymuþ.. güvenemedim..  yolda illaki açýlýr bu dedim..  sabah sabah evde cam þiþeleri test ettim... yok..yok..yok..  güvenemedim..  nasýl olacak nasýl edeceðim derken  benim Termos gözüme iliþti.. bu zamana kadar hiç kapaktan kaçýrma vs yapmadý..   önce bir test ettim.. baktým kapak güvenli gibi.. ayrýca 2. kapaðý var..onuda güzelce sýktým..  Termos az kullanýlmýþ olup tertemizdir..  ;D     
Kargo'ya verirken bin tenbih ettim..   '' Bilader bak bu dik gitsin.. yoksa akar falan..problem olmasýn ''   dedim..

içinde ne var  ??   diye sordu vatandaþ..

'' Bitkisel su ''  dedim..     nasýl abi   ?   dedi..

ya dedim.. Þifa niyetine... yalanmý ?   üzümden yapýlýyor sonuçta  ::)

umarým yolda sýzmaz - akmaz..  olurda raký akarsa en azýndan Termos hatýram olur  :D

kargo takip için numarayý özelden gönderiyorum.. saat 09:00  gibi  Yurtiçi Kargo ya verdim...

Maestro

özelden attýðým mesajlarý göremiyorum..  kargo bilgilerini aldýysan buradan  aldým diye yazarsan  bilirim.. yol almadýysan buraya yazacaðým ..

admin .. ( sanýrým yevgeni  )  özelden attýðým mesajlarýn gittiðini göremiyorum   :-\.. sorunmu var acaba..  ???

berkayonwheels

Alıntı yapılan: Maestro -  Mart 12, 2014, 10:20:16
  özelden attýðým mesajlarý göremiyorum..  kargo bilgilerini aldýysan buradan  aldým diye yazarsan  bilirim.. yol almadýysan buraya yazacaðým ..

admin .. ( sanýrým yevgeni  )  özelden attýðým mesajlarýn gittiðini göremiyorum   :-\.. sorunmu var acaba..  ???
Admin duy sesimizi raký mundar olacak! :D:D
...and to hear the lamentation of their women

Harun

Alıntı yapılan: berkayonwheels -  Mart 12, 2014, 10:33:09
Admin duy sesimizi raký mundar olacak! :D:D

Yukarýdan ''iletilerim'' kýsmýna girip de solda ''giden mesajlar'' bölümünde görüntüledim ben.
baþka sýkýntý yaþayan var mý?

shadowturks

70 lik adam yolda
gönderi no ile sorguladým..
an itibariyle bursayý geçmiþ....
tekrar teþekkürler...

Yevgeni

Alıntı yapılan: shadowturks -  Mart 12, 2014, 08:36:47
70 lik adam yolda
tekrar teþekkürler...

Bensiz bir yudum alani Allah carpar..

Maestro

Alıntı yapılan: shadowturks -  Mart 12, 2014, 08:36:47
70 lik adam yolda
tekrar teþekkürler...

yarasýn beyler...  bu pazar ben mesai de olacagým , ama düþüncesi bile güzel.. ( þu an vardiyam baþlýyor.. saat 23:20 )    Raký yý begenmesseniz açýk söyleyin.. fýrçayý basarým..  2 ayrý arkadaþ var.. birisinin ki daha bir þeker gibi akýp gidiyor digeri biraz daha burukumsu.. bu gönderdigim biraz daha burukumsu olan.. ama baþagrýsý vs kesinlikle yapmaz..

shadowturks

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mart 12, 2014, 11:14:11
Bensiz bir yudum alani Allah carpar..

o zaman bu pazar kaldýralým cenazeyi göl kenarýnda...

shadowturks

''bitkisel su''
harikasýn..
üstüne laf edilmez ..

berkayonwheels

...and to hear the lamentation of their women

unlztrk

Erkan sen sürekli dolaþýyorsun galiba ömerli civarlarýnda. Ben de arada bir gidiyorum o tarafa bu hafta da bir aksilik olmazsa çýkacaðým. Numaraný atarsan pazar günü o tarafa geçtiðimde ararým buluþur tanýþmýþ oluruz.

shadowturks

valla bu pazar çalýþmakla tembellik arasý gidip geliyorum þu an...
hele bir cmt olsun bakalým..
olursa kartal aydos orman civarý bir raký mangal olayý olur..
gel bekleriz ünal kardeþim...baþýmýz üstünesin..

unlztrk

Abicim cok tesekkur ederim. Ben bu pazar kafayi bozdum ömerlinin etrafini iyice bir gezip guzel mekanlar bakacagim yaz icin. Bir yerleyde saplanir kalirsam imdat yazarim buraya.

Maestro

Alıntı yapılan: shadowturks -  Mart 12, 2014, 11:32:23
''bitkisel su''
harikasýn..
üstüne laf edilmez ..

telefonun yok ulaþamýyorum..  Harun admin e online mesaj attým..   senin 70 lik  bitki suyunu  aldýðýný sanýyordum....  acil  kargoyu ara..seni bulananýþlar..