hafta sonu kaçamaðý

Başlatan shadowturks, Ocak 19, 2014, 07:44:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

Kar bekliyorsan cok beklersin.
Bahsettigim RR Klasik liftte daha da kalir. Samanli mevzuunu Masukiye olarak menzil edip kurgulayalim.
Kerem sizin tesiste kamp sekli nasildir?

shadowturks

kamp için niva + uyku tulumu daha güzel þekilmi var aga

Yevgeni

Yani tesiste kamp edebilir miyiz anlaminda sordumdu.
Gunduz Kerem onde biz arkasinda yuruyus hesabi, aksamina kamp.
Dere tepeyi hep egzosa bogacak degiliz ya? Biraz tabanlar calissin..

shadowturks

her hafta sonu bir 5-10 km orman ortamýnda yürüyorum
hele birde rakým yüksekse süper
ee tarih ne þimdi ?

Harun

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Ocak 29, 2014, 05:47:46
Yani tesiste kamp edebilir miyiz anlaminda sordumdu.
Gunduz Kerem onde biz arkasinda yuruyus hesabi, aksamina kamp.
Dere tepeyi hep egzosa bogacak degiliz ya? Biraz tabanlar calissin..

+1

kocaali

Kerem'in mekanda konaklama imkaný mevcut ise, yani kamp dýþýnda sýcak bir kulübe veya pansiyon vari bir olay, ben hatunu ve oðlaný da getirmeyi düþünebilirim :)
No mud, no fun...

giosué

Heh geldým abýcým

Abýler mekan býr kayak evý býr kafeterya tas býna arkasý bahceyý acýlan bar kýsmý ve bahceden olusmaktadýr cadýr ýmkanýnýz var buyuk bahce ancak havalar soðuk ýyý dusunun olmadý kayak evýndede de konaklayabýlýrsýnýz mekanda da  býsekýlde pansýyona verdýgýmýz ayrý bý yer var somýnelý ufak býr kulube 4 kýsýlýk ordada kalabýlýrsýnýz hersekýlde mýsafýr ederým bensýzý basýmýn ustunde

giosué

giosué

Fýkýr ýcýn býkac foto

shadowturks

Alıntı yapılan: giosué -  Ocak 30, 2014, 12:50:30
http://yayin.kodbak.com/sanaltur/inn/index.html

kafeteryanýn sanal turu

orda ordu yatar kardeþim..
mat ve uyku tulumuyla orasý acemi birliði koðuþu gibi olur...
geliyoruz.....
zamaný kararlaþtýralým bir an önce...

ugur16

Merhaba arkdaþlar,

Aranýzda yeniyim.Sürekli kaçamaklarýnýzý takip ediyorum içim gidiyor.Ama aracýmýn toplanma iþleri bitmedi sizin aranýza katýlmak için can atýyorum.Þimdi diyeceksiniz araç þart deðil :) ama nivama çok emek harcýyorum.Ama bende istanbuldaki Erkan abininde þaka olarak takýldýðý arkadaþlar gibi masa baþý çalýþananým.Sadece hafta sonlarý zaman ayrýdýðýmdan arabanýn iþleri biraz yavaþ iþliyor.Malum cumartesi sanayi pazar eþime zaman ayýrýyorum :( Ama bir torpido ve zemini kaldý.Sonra tabaný ziflenecek vee start :D

Süper bir ortamýnýz ve dostluðunuz olduðu kesin.Allah bu güzel ortamýnýz ve aðýz tadýnýzý bozmasýn.Çok keyif alýyorum,yazýþmalarýnýzý okurken ve resimlere bakarken.En kýsa zamanda aranýzda olmak dileði ile..
Dað+deniz+niva+özgürlük = HUZUR

Harun

Alıntı yapılan: ugur16 -  Ocak 30, 2014, 10:22:30
Merhaba arkdaþlar,

Aranýzda yeniyim.Sürekli kaçamaklarýnýzý takip ediyorum içim gidiyor.Ama aracýmýn toplanma iþleri bitmedi sizin aranýza katýlmak için can atýyorum.Þimdi diyeceksiniz araç þart deðil :) ama nivama çok emek harcýyorum.Ama bende istanbuldaki Erkan abininde þaka olarak takýldýðý arkadaþlar gibi masa baþý çalýþananým.Sadece hafta sonlarý zaman ayrýdýðýmdan arabanýn iþleri biraz yavaþ iþliyor.Malum cumartesi sanayi pazar eþime zaman ayýrýyorum :( Ama bir torpido ve zemini kaldý.Sonra tabaný ziflenecek vee start :D

Süper bir ortamýnýz ve dostluðunuz olduðu kesin.Allah bu güzel ortamýnýz ve aðýz tadýnýzý bozmasýn.Çok keyif alýyorum,yazýþmalarýnýzý okurken ve resimlere bakarken.En kýsa zamanda aranýzda olmak dileði ile..

Tekrar hoþgeldin aramýza...

Harun

Alıntı yapılan: shadowturks -  Ocak 30, 2014, 01:12:32
orda ordu yatar kardeþim..
mat ve uyku tulumuyla orasý acemi birliði koðuþu gibi olur...
geliyoruz.....
zamaný kararlaþtýralým bir an önce...

Maþukiye'de kýþ toplaþmasý mý þimdi gündem ;D

ugur16

Dað+deniz+niva+özgürlük = HUZUR

kocaali

No mud, no fun...