KADIKÖY - KERPE - AÐVA - KADIKÖY

Başlatan Yevgeni, Mart 30, 2013, 11:11:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

Cumartesi (bugun) sabahtan ayagi yanik kedi gibi basladik gezmeye. Aslinda niyet yakin bir yerlerde bir cay kahve molasi vermek idi ama kendimizi Izmit Kandira uzerinden Kerpe'de bulduk. Cay kahve yerine mesrubat, su, ayran falan ictik. Kerpe'yi en son veletken gormustum, elbette cografyasi degil ama topragin uzerindeki bilimum yapi degismis. Donus yolunda egleniriz dedik, Kandira-Balaban-Akcaova-Agva-Kabakoz-Sile yaptik. Sile limandan balik aldik, Avcikoru yolu yakinindaki gozlemeciler guruhu ortaminda gozleme molasi akabinde eve donduk. 300 kusur km yol teptik, alt tarafi yakin bir yerlerde deniz havasi alacagidik, ayagi yanik kedi gibi dolandik, yorulduk elbet.

Aha da kisa gunun elde kalanlari..

Yevgeni

Yevgeni

Yevgeni

Bu da dön dolan kürkçü dükkanýna geri gel rotasý..

shadowturks

ne ara ne dere gezdin oralarý  ??? ??? ???
ben kerpede deniz kýyýsýnda çadýr yapýyorum çocuklarla her sene..
çok severim oralarý...
yaza kampa gideriz beraber ....
þiþme botta var denizdende tavaf ederiz..
leyleði havada gördük bu sene...
;D ;D ;D

Yevgeni

Deniz accayip temiz orada.
Veletken çimdiydim en son o sularda. Bu yýl sen kur kampý, çayýný içmeye geliriz hehe..

mehmet22

yavuz abi cok güzel yerler gezmiþsin manzaralar bir harika ...sen hem cumartesi hem pazar her yercikleri karýþtýrmýþýn maþallah..
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

Yevgeni

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Nisan 01, 2013, 10:23:31
yavuz abi cok güzel yerler gezmiþsin manzaralar bir harika ...sen hem cumartesi hem pazar her yercikleri karýþtýrmýþýn maþallah..

He ya Mehmet abim, aynen oyle.
Ama yorucu oldu ha..

vehbi

ben de Kokar 'a gittim, koysam mi görsel..? Nazgul sahlandýydý bu hafta toprak-taþ 45 km..her bir yerim aðrir..
"free as a bird"

Yevgeni

Alıntı yapılan: vehbi -  Nisan 01, 2013, 05:14:15
ben de Kokar 'a gittim, koysam mi görsel..? Nazgul sahlandýydý bu hafta toprak-taþ 45 km..her bir yerim aðrir..

Durdugun kabahat.
Maksat gezi olsun, paylasmak olsun.
Ille de bir taraflarina camur kaciracak degilsin?

shadowturks

bu spam tipleri atýn buradan moderatör uyumaaaa..

ugur16

Ben güvenilir olarak iþaretledim abi :)
Dað+deniz+niva+özgürlük = HUZUR

amatör

YAVUZ ABÝ NÝVANIN O AYNASINDAN MEMNUNMUSUN BEN ALIP TAKTIRDIM ALIÞAMADIM SÖKTÜM BÝDE VÝDA YERLERÝNDEN GEVÞEME YAPIYO SENÝNKÝLERDE ÖYLEMÝ

BU ARADA GEZDÝÐÝN YERLER ÇOK GÜZELMÝÞ CÝDDEN ÝMRENDÝM
ALTI SÜRTMESÝ MÜHÝM DEÐÝLDE ÜSTÜ VURMASIN :)

Yevgeni

Amatör abi bu aynalardan memnundum.
Ýstemeyerek de olsa küçük aynalara terfi ettim..

BAHADIR

Gezi konusunu biraz bozacak ama ben bu aynalardan kullandým, olmadý. Orjinal küçük aynalardan kullandým, olmadý. En son Ýveco peron aynalarýndan aldým, tornada ayak yaptýrýp taktým, ne gevþeme, ne azcýk hýzlý gidince kapanma sorunu kaldý. Kör nokta sýkýntýsý da en az düzeye indi.