bf goodrých nývaya uygun bý lastýk secýmýmýdýr yardým

Başlatan tolga ordu, Kasım 09, 2012, 11:41:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tolga ordu

herkese mrb.sýteye bugun uye oldum ama bundan sonra sýký takýp etmeyý dusunuyorum.1991 model nývam var.daha alalý bý ay olmadý ok 144 ler takýlý aracýn uzerýnde ve ofset yapýlmýs orýjýnal jnantlarla býrlýkte.bý arkadasýmda samuray jantýyla yený aldýgý 215 75 15 bf good rýchler var ve almayý dusunuyorum bnm oklar satýp.tecrubelý arkadaslardan fýkýrlerýný ogrenmek ýsterým bu konuyla ýlgýlý herkese tesekkurler sýmdýden

Yevgeni

BF TA guzel lastiktir de, 215 sorun yaratir mi onu bilemedim..

tolga ordu

Baska bi nivada hic gormedim ama hos duracagini dusunuyorum hem 15e dusuyo janta birde dublex olacagi icin cok agir gelmez gibi geliyor bana ama yinede tam emin olamadim

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

savgat

merhaba, bendede suzuki vitara çelik cantý takýlý 15 inçlik, bende 16 inç orjinal cant takmak istiyorum ok 144 lastikli, istersen deðiþelim :)

tolga ordu

Hosbulduk. Bn jantlari aldim ama lastik almadim daha isterseniz degisebiliriz gercekten

savgat

Vala olur jantlarin fotografini cekip gonderiyim isterseniz sizde bana gonderin.olurmu

reis28

BF godric MT 215/75/15 on numara lastik tafsiye olunur
DURSUN USTA 05364629668

tolga ordu

reis28

At sini bizim guruptan Hakan abi nivasýnda kullanýyor camurla ve agýr off la iþin yoksa oda cok güzel bir lastik ama MT si asfaltta sessiz arazide tatminkar iþ görüyor
DURSUN USTA 05364629668

tolga ordu

cenker

ayna mahruti takarsanýz arac daha rahat soluklanýr. 215 kalýn bi ebad
divers do it deeper

tolga ordu

reis28

Ayný lastiklerin 195 R15 olan ölcüsüde var nerdeyse standart ölcü
DURSUN USTA 05364629668

tolga ordu

sayýn ustam 1 yýldýr nývam var.ve býrcok kez aks ýstavroz problemý yasadým tabý bunda aracý fazla tanýmamanýn da etkýsý vardý.tecrubelerýnýzden faydalanmak adýna aracý aldýgýmda on tablanýn altýndan yukseltme vardýký hala mevcut ve arac cok sert sýmdý nývamý tamamen bakýma aldým lsd týp dýf kýlýdý aldým aldým sýmdý boyanýyo arac ve kýlýdý de taktýracagým.ustam yuseltmelerden dolayý on aks larýn kastýgýný soledý ve on dýf ý býraz asagý aldýk.o gunden sonra aks problemý yasamadým.ama arac hala cok sert yuksek gorunumude çok hoþuma gýdýyor:)arac cýkýnca fotolarýný paylaþacagým.ok lastýkler var sýmdý sozetmýstým dýyorum ký kýlýt takýldýktan sonra oklarým dursa ve sýlverstone extrem taksam sorun yasarmýyým yoksa bf at lerý mý alsam yoksa oklarla dewam mý etsem.cok soru sordum farkýndayým ama sormadanda yapamýyorum ve bu getlerý sokmeden aracýn suspansýyonunu nasýl yumusatabýlýrým.yardýmcý olursanýz cok sewýnýrým