YUSUF OZBEK'I KAYBETTIK!

Başlatan NivaTR Admin, Ağustos 21, 2012, 11:32:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seko

Ne yazacaðýmý bilemedim þimdi.
Ýyiydi yav,diðer forumdan takip ediyodum kendisini.
Birden çok kötü geldi bu haber.

Allahým yattðý yerde dinlendirsin.Mekaný cennet olsun.

Ne konuþsakta yazsakta boþ,ölümün soðuk yüzü.Gden gelmiyo ki....

giosué

Forumu açmamla þok oldum abiler Çok ama çok üzgünüm

Allah rahmet eylesin mekaný cennet olsun inþallah

BAHADIR

Allah tüm sevenlerine sabýr versin.

MOUNTAINBIKER

:-[
ANTALYA TAIFESI ADINA YUZYUZE TANISMIS OLMASAKDA,
NIVATR AILESININ BIR FERDI OLARAK,AILEDEN BIRINI SONSUZA YOLLAMANIN UZUNTUSUNU SIZLERLE PAYLASIYORUM.
YOLU ACIK OLSUN EN IYI DILEKLER ILE ONU ONURLANDIRIYORUM.
HEPIMIZIN BASI SAGOLSUN...
SAYGILARIMLA......

MOUNTINBIKER nam i diger ben HUR....

Oguzhan_oto

Yusuf beye tanrýdan rahmet tüm sevenlerine ve kederli ailesine baþ saðlýðý dilerim.
0538 986 82 80 Ankara/Çayyolu

NÝVACI

Bunca gencin içinde
Direnen iki dinazorduk yelkeni çabuk açtýn be usta.
Daha anlatacak çok þey vardý.
Mekanýn CENNET OLSUN.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Yevgeni

Diyecek o kadar sey var da diyemem.
Yerine kaptan istemem, bundan kelli herkes kendi kendinin kaptani, sadece bunu derim..

burakbudak

Allah rahmet eylesin, mekaný cennet olsun...

giosué

Abiler o kadar üzüntülüyüm ki üzülmek için demek ki tanýmaya gerek yokmus forumda ben de zihnimde yer eden ýnsanlardandý tanýyamadýk hayatým da býr kaybým olucak herzaman bir gün hep beraber güzel bir gün geçiririz diye umut ederken yusuf abi ne zamandýr gözükmüyor falan forumda derken ýnanamýyorum gerçekten . Bütün tadým kaçtý birdaha nasýl siteye girip tekerdi lastikti vs muhabbeti yapabiliriz ki inanýn içimde midemde koca bir tas varmýs gibi nutkum tutuldu

Yavuz abi site de sen zaten en ýyýsýný düsüneceksin dir Yusuf abiye muhakkak guncel birseyler bir köse onunda muhabbetýnýn sureklý doneceði bireyer acmalýsýn abicim cok ozur dýlýyorum Allah rahmet eylesin mekaný cennet olsun inþallah.

ERCO

ne yazacamý bilemiyorum ama seni iyiki tanýdým Yusuf abi  bende buyuk hatýralarýn var ben yaþadýkca onlarýda yaþatacam
Allah rahmet eylesin, mekaný cennet olsun
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

ziyacanbayar

Haberi yeni aldým bende, Yusuf abiyi yüz yüze hiç tanýmadým, ama ondan o kadar çok þey duydum, gördüm, öðrendim ki, sanki defalarca kez görüþmüþüz gibi hissettim hep. Mekanýn cennet olsun Yusuf abi,  huzur içinde yat... 

Nejat

kendine özgü dinginliði ve yetkinliði olan bir insandý, güven ve huzur verdiði tartýþýlmaz.

Allah Rahmet Eylesin, Nur Ýçinde Yatsýn.

Herkese baþsaðlýðý ve sabýr dilerim.

Maestro

Yusuf Abi..  Seni hiç tanýmadým ama Abim den öte  saygý  duydum..  Mekanýn Cennet olsun...   Bu hafta Gece vardiyasýyým.. Bayramýn 2. gününden beri çalýþýyorum.. az önce  Face i  açtým..  oradan haberim oldu ,kaç aydýr Nivatr   ye  girmiyorum , iþ güç koþar olduk..  Yusuf Abi yi  hiç tanýmadým  hiç sohbetim olmadý ,  ne yazayým..  tanýmadýgým birisi için bu kadar üzüldügüm hiç olmadý... Allah   Rahmet eylesin...

nmb5823

Mekaný Cennet Olsun Allah rahmet etsin. :(((((((

bymuammer

hiçbirþey yazmak, söylemek içimden gelmiyor...