ANADOLU FENERÝ > RÝVA DERESÝ GEZÝSÝ

Başlatan yusuf, Şubat 16, 2012, 09:16:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Almanyalı

rasta

Mehmet selam,

83 model,motor perkins dizel 90hp ama motor hacmi ile ilgili rivayetler var,2200 yada 4000 ama istanbula gelsin bir doge servisine gidip sorucam
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

edirneli

Uzun ve azimli aramalarýnýza deðmiþ.Güle Güle kullanýn.Bol Çamurlu Hiç kazalý günler dilerim.
86 model ihtiyar delikanlý

rasta

tekrar merhaba,
perþembe gecesi bindim otobüse doðru çanakkaleye,sabah kayýnpederle birlikte 2 araç istanbula yola çýktýk.
araçla ilgili ilk görüþlerim;makaslar def. üzerine alýnmýþ ve yükselmiþ, araçta 900x16 lastik var dahada yükselmiþ ben bile binerken zorlanýyorum.araçta 90 hp perkins var çanakkaleden gelirken gýrtlaðýna kadar doldurdum 100 kmde yolda 8.5 lt mazot yazdý.þehir içinde bu 10ltlere çýktý.
araç tam anlamýyla kamyon,max 110 km süat yaptý.
Çanakkalede araziye çýktýk araçta romörk lastiði var dolayýsý ile çamur yapamadýk ama daðda taþta kumda gayet güzelarazi takýlýyken bayýr çayýr 1. vitese gerek kalmýyor,deli gibi tork var.

yað deðiþti(9lt)mazot filtre deðiþti,pazartesi def yaðlarý deðiþecek sol rot bozuk,sipariþ verdim bir takým 7.50x16 kesik ok geldi...bir takým mt lastik içinde patron sponsor olursa iyi olacak....
bulardan sonra arkanýzdan gelirim bende
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

Harun

Orhun araç hayýrlý olsun kardeþ tekrar,
detaylý resimler ile garaj kýsmýna bir konu açýver,görelim tanýyalým cevvali,
öte yandan cüsseye göre yakýtý gayet iyi bence ;)

rasta

resimleri düzenleyip koyucam,ben 14 lt civarý olur diye düþündüm ama 10 lt olunca 2 defa hesap yaptým ve 2 defa þaþýrdým.. :)
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

Nordic

Yeni araciniz hayirli olsun, iyi gunlerde keyfine varin. Siz de bahcesehirdesiniz sanirim, dogru mu?

yusuf

Alıntı yapılan: rasta -  Şubat 25, 2012, 10:00:28
resimleri düzenleyip koyucam,ben 14 lt civarý olur diye düþündüm ama 10 lt olunca 2 defa hesap yaptým ve 2 defa þaþýrdým.. :)

Rasta, biraz oynamaya  baþlayýnca tersi olacak 2 defa yamulacaksýn.

gaza gelmeyip akýl yürüterek ve acele etmeden yap bu iþleri.

Ben söyleyim de !

rasta

merhaba,

evet bahçeþehirdeyim,giriþteki bp istasyonunun içindeki  otopratikteyim.Yusuf abim acelem yok gaza gelmeden yavaþ yavaþ biþeyler yapýcam,dað taþ çamur derken 17leri görürüz gibi geliyor
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

Nordic

Arac da bahcesehirde mi? Bir ara niva ile ugrayayim size o zaman.

rasta

H.Orhun Arpad
O RH +
1971

Harun

Yusuf abi hayýrdýr erken mi döndünüz?

yusuf

Alıntı yapılan: Harun -  Şubat 26, 2012, 12:12:04
Yusuf abi hayýrdýr erken mi döndünüz?

Evet Harun. benim ön iç aks kýrýldý.

rasta

H.Orhun Arpad
O RH +
1971

yusuf

Alıntı yapılan: rasta -  Şubat 26, 2012, 12:20:02
haydaaa geçmiþ olsun abi

Yaa Rasta sen hala  litre/ km hesabý yap.  Arazide bunlarda var. Sonra sarfiyatý unutursun