ÇAMUR DETAYLARI

Başlatan Yevgeni, Mart 27, 2007, 09:15:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Yevgeni

Henüz patlamadý. Öte yandan 2 gün önce öðrendim, iç lastik de yokmuþ, tubeless.
OK'lar dayanýklý oluþlarýyla ünlüdür. Yusuf Abi yýllardýr yaz kýþ asfaltta arazide OK144 kullanýr, hiç lastik patlattýðýný da bilmem..

cihanhorasan

Geçenlerde ben iç lastiði patlattým.Ýç lastiklerimi býraktýðým lassa bayii arkadaþ iç lastiklerimi karýþtýrmýþ sanýrým.Sökünce içinden çin malý iç lastik çýktý.
1 takým 600/16 iç lastik almam lazým.Siz ne marka kullanýyorsunuz.Lassa almayý düþünüyorum.
Yolun bittiði yerde Niva baþlar.

KONYA

06niva

Ben sadece bi deneyemimi paylaþcaktým sizdede boynuzlu yan basamak var zannedersem...Benim 3 kere patladý...bikere sol arka bi kerede sað ön arka ayný anda...bende orjinal kriko war.ilkinde caddenin ortasýnda kaldým çünkü basamaðýn boynuzundan dolayý kriko tam kaldýrmýodu patlak lastik çýktý ama yedek lastik girmedi havasýný indirsekte..altýna takoz yapcak biþe de yok iþlek caddede...nese ki alt sokakta bosch servis vardý adama anlattýk adamda geldi bilmiþ bilmiþ kriko bozuktur dedi bi tofaþ krikosu aldý geldi olmayýnca büyük hidrolik kriko aldý geldi ;D ertesi gün lanet ederek kestirdim boynuzlarýný:D

cihanhorasan

Bende basamak yok.Durduk yere patladý alakasýz bi yerde hemde.Dýþ lastikte biþey yok iç lastik patladý.
Yolun bittiði yerde Niva baþlar.

KONYA

Yevgeni

Rusya illerinden çamur detaylarý..

Yevgeni

Bu tür enstantaneleri bu ülkede de görmek istiyorum. Hayat müþterektir. Öyle midir? Öyledir..

seko

bu arkadaþ gibi bir copilot bulmak lazým ;D

Yevgeni

Evlerdeki potansiyel co-pilotlarý sað koltuða oturtabilmek lazým..

Yevgeni

Bu mudur? Evet yeri geldiðinde budur..

Yevgeni

Co pilot yeri gelende aracýn altýna da girendir..

ERCO

güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

ERCO

www.guvenlada.com

ERCO

www.guvenlada.com

ERCO

www.guvenlada.com