26 + 27 ocak kastro gezisi

Başlatan yusuf, Ocak 17, 2008, 09:15:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

Bi de yeterince odun olaydý, tam olacaktý Mustafa Abi..

yusuf

Mustafa abi rambo gibi valla. 70 derece eðimli 50 metrelik bir tepeye týrmanýp odun getirebilecek kaç kiþi var aramýzda ?

Cano abi ise iyi bir tüketici. Ama enteresan tarafý, tükettiðinden çok daha fazlasýný üretiyor. Süper bir gurme. Ben her ne kadar yemesemde izlenimlerim bu. Peynir tenekesinin içinde tavuk piþirdi, söktüðü cigerlerden iç pilav yaptý !

Tuncay'ýn  çatýþma hikayeleri beni beni çok etkiledi. Nikelaj motorcusu imiþ.
Ama  ekibe katýlabilecek çok uyumlu biri.

yoðun bir çalýþmadan sonra bu kamp bana çok iyi geldi. Fazla off yapamadýk ama , gerekte duymadým doðrusu.

Bu ekiple her yere giderim, biraz da zeytinyaglý olabilirse !

Yevgeni

Yükledim fotograflarý sitede galeriye..

Yevgeni

Gittiðimiz mekanlarý ben ilk kez gördüm.

Yusuf Abi'nin güzelliði de burada, görmediðin bir yer varsa hop oraya götürüyor görülmesi elzem diye. Misal kampý Kastro'da nehir kenarýnda kurduk, oradan Kýyýköy'e uzadýk. Þahane küçük bir yerleþim birimi. Sakinleri odunu kamyonla satýyor, 2 çeki odun alamýyorsunuz ama güzel mekan.

Dönüþü ayný yoldan yapmak yerine Çilingoz üzerinden yaptýk misal, orayý da görmüþ olduk, Kastro'dan da güzel hatta. Daha derli toplu.

Kemerburgaz'a kadar denize paralel olma planýmýz vardý ama geçe kaldýk Çatalca'dan asfalta çýktýk.

Eðlenceli bir kamp hamlesiydi. Çamura bulaþmamamýzýn sebebi bendim (malum çaylak rodaj halinde) ama ille de çamura girmeden de hamle yapýlýyormuþ güzel.

Bünye kendine geldi, bir süre yeter bu gýda ama uzun süre deðil..

TUNCAY

herkeze selemlar ben tuncay yavuz abiyle ayný þirketteyiz öncelikle yavuz abime,yusuf abime,mustafa abime,can abime gezide göstermiþ olduklarý yakýnlýk ve dostluklarý için çok teþekkür ederim gerçekten benim için muhteþem geçti ben normalde motosiklet kamp ve gezilerine giden biriyim ama sizlerin yaptýklarý bizlerden daha farklý ve heycanlý,buarada yusuf abinin nivasýnýn tadýna birazcýk baktým lastikler resmen þarký söylüyo:)ama sürüþü zevkliydi mustafa ve can abi sizlerle görüþemedim ben ayrýlma noktasý var zannettim iyi akþamlar diyemedim öylece basýp gittik özür abilerim:)

babacandar

Yusuf Abem,
Allah kýsmet ederse bi dahakine bi kazan zeytinyaðlý biber dolmasý ve bilumum meze çeþitleri sözümdür...
Arkadaþlar, birþeyi itiraf etmeden duramam Yusuf Abemizi cumartesi akþamý aç býraktýk aç,gerçi Yusuf Abey bir serçe kuþunun doyduðu ile rahat rahat doyuyor ama biz o kadar bile birþey hazýrlayamadýk... bizi affetsin.. Haaa bu arada Yavuz Kardeþimin de Yusuf Abemizden pek bir farký yok, o da serçe misali... bi Tuncay Kardeþimiz vardý.. Biz güveçte yapýlmýþ bi lenger iç pilava kaþýk sallarken o yardýmcý oldu..
Herkese sevgiler saygýlar...

TUNCAY

slm abi siz öyle güzel ve lezzetli yemekler yaparsanýz ben kilo bile alýrým be ellerinize saðlýk harikaydý vallaha