26 + 27 ocak kastro gezisi

Başlatan yusuf, Ocak 17, 2008, 09:15:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yusuf

tol

araban varsa onunla gel. Gidiþ yolu asfalt.

Özgür olursun, araziye benimle girersin.

Tolga

Valla süper ben binek araba ile gelemem sanmýþtým, kar lastiðim zincirim var, hem kalsamda siz vasýnýz zaten :)
Tolga

yusuf

En hýzlý yol Tem'den Saray çýkýþý 132 km. 1,5 saat > buradan Saray 25 km.  Benzin molasý. Sonra Kastro 28 km.

Ben bu yolu izleyeceðim zaman kazanmak için.

taiga

Sizi üzülerek (aslýnda sevinerek  ;D ) ekmek zorunda kalýyorum...
Eþim ctesi izne çýkacaktý ama kimi sorunlardan çarþambadan itibaren baþlatýyor iznini...
Bende fýrsattan istifade yarýn sabah erkenden güneye (Datçaya) doðru gidip 3-4 gün kafa dinlemek istiyorum...
Dönerken Sarnýçta Ercan hocama da uðramaya çalýþacaðým...
Oradanda Lapseki üstünden Trakya...
Sizlere keyifli kamplar dilerim...

Yevgeni

Ýzmit tayfasýndan ses çýkmadý lakin..

Yevgeni

Tolga, bir terso çýkmazsa (iþ, güç, vs) benle gelirsin, boþver 2 çekeri..

Tolga

eyvallah abi saðol, dediðin gibi bi terso çýkmaz ise konuþuruz, iþ güç durumlarýnýn saðý solu belli olmuyor bu günlerde...
Tolga

Tolga

bu arada kar filan diyorlardý ama hava iyi gözüküyor.

Tolga

Yevgeni

Valla kar, güneþ, sis, artýk ne çýkarsa bahtýmýzadýr..

Fatih Yazýcý

abiler selamlar, gezinize katýlamayacaðýmdan üzgünüm. bu aralar bir ev meselemiz var, internete bile zor giriyorum. birde yetmezmiþ gibi haným rahatsýz. çocukla ilgilenmem gerekiyor fazlasýyla... saðlýk olsun inþallah baþka sefere... ben hiç kamp þeklinde konaklama yapmadým. benim içinde bu denemeler iyi olacaktý. hayýrlýsý diyelim... þimdiden yolunuz açýk olsun. allah yardýmcýnýz olsun...
www.izmitoffroad.com /jeep grand cherokee 5.9

Yevgeni

Fatih geçmiþ olsun.

Bir dahaki sefere görüþürüz..

ufo

herkese merhaba.
cmts. akþam orta karar bir ev kazasý sonrasý sað elin üç parmaðýný kestim. tendon kesiði de oluþtu. 3 saatlik bir operasyonla onardýlar. ama 3 hafta alçýda kalacak. ne araba kullanabiliyorum, ne de baþka bir þey. sað el tümüyle iptal yani. sonrasýnda da 6 aylýk bir fizik tedavi süreci sonunda eski haline dönecek. demem o ki, ben uzunca bir süre gezilere katýlamayacaðým.
sizlerden bol resim bekliyorum.
iyi eðlenceler.
Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i

Yevgeni

Gökhan abi, sana da geçmiþ olsun..

ufo

Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i

Yevgeni

Gökhan abi, hayýrdýr, nasýl doðradýn parmaklarý?