Bayramda Neler Yapabiliriz?

Başlatan ophtha, Aralık 07, 2007, 11:16:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dora

Elimde hazýr birsürü rota var kýsmet ise geçeriz ve ben bunu çok ÝSTERÝM....
Niva 1041-firefly-Atlantis

Yevgeni

OK144'lerle o yolu tepmeye gözüm yese bakardýk o rotalarýn tadýna ama, ama iþte..

reis28

eskiden her yere gemi vardý sarayburnundan arabayý yüklüyodun þimdide varmý acaba araþtýrmak lazým beneskiden izmire trabzona cok araba yolladým gemiyle arabalarý yükliycen gemiye ister gemiyle deniz tutar dersen havadan yada karadan gidecen gemi trabzona üc günde giderdi biz sonradan peþinden otobusle giderdik
DURSUN USTA 05364629668

seko

Delmece yolcusuuuuuuuuuuuu kalmasýýýýýýýýýýýýýýn.
ateþ,çamur,yeþil,mangal,raký,bira,semaver çayý,orman,göl,buz gibi soðuk su,dostluk,muhabbet,
baþkaaaaaaaaaa

Harun

Verilecek karara saygýlýyýz.. Neresi olursa bize uygundur..
Yavuz Hocam DELMECE demiþ, Allah ömür verirse oradayýz.. 
Þu var ki bayram sonrasý Cuma biz bankacýlar aynen çalýþmaya devam.. Cumadan önce çýkýlýrsa, ben mesai sonrasý aynen kamp yerine gelirim
..

bankacýlarýn makus talihi
kýsmet bakalým ne zaman bir hamlede aranýzda olmak kýsmet olacak :'(

taiga

Hükümet sözcüsü açýkladý:

3 ekim Cuma resmi tatil...

Hadi bakalým bankacýlar...

Bahanenizde kalmadý... :D

Harun

aman derim

yalnýz bizi idari tatil kesmez abi

resmi tatil olmalý

ölümüne marabayýz biz bankacýlar ;D

Yevgeni

Gençler, rotalar her an deðiþebilir, yani kiþilerin bayram planý, zamanlamasý, vs.

Ýðneada'ya kamplý bir gezi de proje dahilinde. Seçenekler çoðalýyor. Görünüþe göre 3-4 rotaya 3-4 tayfa halinde hareket ediyor olacaðýz..

Yevgeni

Nejat Abi, orasý Murat'ýn

"Delmece yaylasý Erikli yaylasýnýn daha yukarýsýnda yer alýyor. Aralarýndaki mesafeyi tam olarak ölçmedim ama sanýrým 10 KM kadar. Delmece yaylasýnýn rakýmý çok fazla deðil: 719 metre

Delmece yaylasýna giderken yolumuz üstünde onlarca þelale ile karþýlaþýyoruz. Ýþte bazýlarý"

diyerek görsellediði 2. hamlesi..

Harun

.........
Gençler, rotalar her an deðiþebilir, yani kiþilerin bayram planý, zamanlamasý, vs.

Ýðneada'ya kamplý bir gezi de proje dahilinde. Seçenekler çoðalýyor. Görünüþe göre 3-4 rotaya 3-4 tayfa halinde hareket ediyor olacaðýz..

......

seçeneðin fazla olmasý daha iyi

hem dediðin gibi program/zamanlama olayý kolaylaþýr

hem de bizim gibi nivasýzlara görsel malzeme çoðalýr...

taiga

Anladýðým kadarýyla Ýstanbul tayfasý alt Marmaraya geçmeye isteksiz, Trakyaya doðru salýnalým modundalar...

O zaman þu projeleri az ortaya dökelimde, herkes ona göre planýný yapsýn... :)

Yevgeni

Ortada zaten.

Þu anda; Fethiye / Delmece / Ýðneada..

taiga

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Eylül 17, 2008, 10:22:02
Ortada zaten.

Þu anda; Fethiye / Delmece / Ýðneada..

Yavuz,

Sende biliyorsun Delmece yi herkese uysun diye gündeme getirdiydik...
Fethiye zaten Ýzmir-Antalya grubunun...Marmara bölgesinin oraya gidebilme þansý zor...
Ýðneada gibi bir proje ise "ortada" yoktu yada en azýndan benim haberim yoktu, ki senle de konuþmamýþtýk hatýrlarsan...
Neyse, diyeceðim tatili full yaptý hükümet, herkes ona göre aile planý vb. yapabilir...
Ne kadar önceden þekillendirirsek o kadar iyi olmaz mý?

Yevgeni

Haldun Abi,

Delmece, Ýðneada ne bileyim Samanlý Daðlarý hepimize eþit mesafede sayýlýr, sonuçta bölge içinde.
Zamanlama anlamýnda bana tatilin her günü uyar. Bir ara aile ziyaretini çözecem, o kadar.

Ýðneada taraflarý eðlenceli olabilir, o civarda dolanacak, keþfedecek bir ton yeni yer var, bu anlamda merak ettiðim bir bölge..

babacandar

Haldun Hocam,
Tatil ''Ýdari''.. Hcikler üstadýn dediði gibi biz bankacýlar ölümüne maraba... moderen zincirsiz köle.. fakat ne denirse nereye denirse bizden yana kabul Cuma'dan evvel çýkýlýrsa varýlýnca menzilden bi þekil koordinatý verirseniz Allahýn izniyle biz de mesai sonrasý geliriz Allah ömür verirse..