ÝÐNEADA 5-6 Mart 2011

Başlatan yusuf, Şubat 04, 2011, 09:43:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

safakgul

Alıntı yapılan: hakanbusa -  Şubat 24, 2011, 03:04:11
Nereden tanýdým sizi ya. Motoru býraktýk tan sonra, pazar günleri gazete alýp, kahvaltý yapan, saat 14 te F1'i canlý yayýnda seyreden, market dolaþan, trafikte dur kalk yapýp, küfredip, sonra da bunalarak eve dönen biriydim. Bu kýrýk ekiple tanýþýnca, neredeyse ormanda yaþayasým var. Extrem bir durum olmadýkça her hafta ormana, yaylalara gidesim geliyor. Ýnþaatlarda ki harfiyat çamurlarýný görünce,içine dalasým geliyor. Bugün bir müþteri ile yemeye giderken, harfiyat alanýný gösterdim. Ne kadar güzel çamur deðil mi dedim. Bana bir bakýþý vardý. Sanki bir daha görüþmeyelim der gibi. ;D ;D ;D
Konuyla alakasýz ama iþte yazayým dedim.

Hakan abi hadi sen profesyonelleþmiþsiz, bize noluyor, iki üç kere size takýldýk resmen hastalýk haline geldi, demiþinya harfiyat alaný diye, benim dükkanýn tam karþýsýnda harfiyat alýyorlar, acayip güzel görünüyordu, bi bahane üretip gimem lazýmdý, en sonunda akisleri deniycem diye izin aldým vatandaþlardan, tuhaf bakýþlarýn altýnda daldýk harfiyata bide videoya kaydettik bikýsmýný... mp4 oldugundan buraya yükleyemiyorum face de var... sora yan komsum geldi. camdan gormuþ ama arabayý tanýmýyor. "Adamýn biri girmiþ harfiyat cukuruna debelenip duruyordu, ya aklý yok yada parasý cok, caným arabanýn canýný çýkardý" demezmi, rezil olduk rezil...

yusuf

Hala 2 üyeden ses seda yok. Þu anda  8/6 . Yeterli mi acaba ?

Cumartesi ya da Pazar Tarýk'la benim dükkanda rota çalýþmasý yapacaðýz. Ýsteyen katýlabilir.

Navigasyon bilgilerinize yararý olur.

Yanýmýza, Bir - iki adet dýþ aks almamýzýn yararý olacaktýr.

Bi de bunu deðiþtirme için ya ustamýzý da alacaðýz, ya da birimiz bu konuda eðitim alacaðýz.

Bende yedek bir þarj dinamosu var.

Yevgeni

8'de 6 bence oy çokluðu saðlýyor..

Ekrem Usta

tamam yusuf abiii gel yaaaaa TSE almýþýn izin cýkmýþtýr

yusuf

Becce usta ile konuþtum. Ýðneada ile ilgili kendi gps kayýtlarýný bana göndereceðini söyledi.

Eðer bu olur ise, onun izlediði yolu yaparýz. (Ýnterciy parkuru mesela !!!!!!!!)

hakanbusa

Valla mukemmel olur. Yanliz 10 km kadar kumda gidis var. Hava soguk olacagindan, hararet yapma sansi azaliyor. Yanimiza kaliteli hava kompresoru alalim. Cunku kumda gidersek, lastik havalarini 12-14 psi ye dusurmemiz gerekiyor. Yoksa batmamiz icten bile degil. Sonrasinda asfalt ve arazi icin 18-26 psi ye cikartmamiz gerekecek.

Harun

Alıntı yapılan: yusuf -  Şubat 24, 2011, 11:44:28
Cumartesi ya da Pazar Tarýk'la benim dükkanda rota çalýþmasý yapacaðýz. Ýsteyen katýlabilir.

Navigasyon bilgilerinize yararý olur.

bu organizasyonun net günü belli olanda ben de gelirim büyük ihtimal,görmüþ olurum sizleri de ;D

yusuf

HB

O kumsalý biz geçtik. Zemin stabilize gibi sert kum. Geçiþi çok keyifli. Hava indirmeye gerek yok.

ckirez

zaman þu sýralar belli olursa bende gelmek isterim..

yusuf

Belki gidebiliriz diye Araç sýra no hazýrladým. Bakalým bu kez ne olacak konvoy kurallarý

hakanbusa

Niye abi belki gidebiliriz dedin.? :(

orsa

Yusuf Abi geçmiþ olsun.

Telefondan daha önce ulaþmaya çalýþmýþtým sana. Sýhhatin yerinde olduðu sürece yaparýz geziyi.

Bu Nisan-Mayýs gibi de olur, önümüzdeki güz de... 8)

Hem geçen tavuk aksiyonunun olduðu yerde yüzmece olur. :D

yusuf

Þimdi hatýrladým Orsa. arayanlar listesinde vardý adýn.

Ama sancýlý bir dönemdi sana geri dönmeyi unuttum. Þu sýralar oldukça iyiyim.

Çok saðol.

Ekrem Usta

yusuf abii ben gelmeyim nedersin abiii

yusuf

Olmaz !

Osman abinin planlarýný bozmuþ olursun.