Offroad07 Altýnyaka- Beycik etkinliði

Başlatan dora, Ekim 26, 2010, 07:34:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dora

Klasik rotalarýmýzdan biri olan Altýnyaka Beycik yolunu yeni ekip arkadaþýmýz Ersan ve ailesi ile birlikte tekrar geçtik çok keyifli bir faaliyetin ardýndan kalan kareler kýþýnda buradayýz diyordu ve öyle olacak kar çamur ve keyif þimdi o güne ait birkaç görseli sizlerle paylaþmak istiyorum..

Bayanlara öncelik

Niva 1041-firefly-Atlantis

persumer

Kaptaným çok güzel faaliyetti, en kýsa zamanda tekerrürünü rica ediyorum ;)
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

dora

Dostum kýþ geliyor biliyorsun dönüp dolaþacaðýmýz YER KÜRKÇÜ DÜKYANI yani daðlar senin vitara, ben, ersan,mete ve katýlýmcý arkadaþklarla birlikte daha güzel faaliyetler yapacaðýz ve görselleri dostlarla paylaþacaðýz. 

Harun

keyifli gezi olmuþ Dora,

görseller de çok güzel,özellikle de tepelerden süzülen ýþýk resmini çok beðendim.

elinize saðlýk..

dora

Teþekkürler baþtan beri bunlarý tüm nivatr tayfasý ile paylaþmak isterim hadi bi hamle Antalya sýnýrlarýna! sizlere yaþatacak çok þey var...

bekirnayýr

ben bu arabalarý tanýyorum. ama neler yaptýðýný tam olarak bilmiyorum. en kýsa zamanda görmek üzere... Bu arada cumartesi aracýmý teslim almaya antalya geliyorum volkan kardeþ...

dora

Abi pazar günü mükemmel bir aktivitemiz var bilgine 6-7 araç olacaðýz.

persumer

Bekir kardeþ 7 araba tamamladýk faaliyeti, seni de andýk bu arada ;) Gelebilseydin harika olacaktý. Bir daha ki sefere inþaallah.
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

bekirnayýr

valla böyle yapýyorsunuz çok kýzýyorum size. siz geziyorsunuz ben büroda müvekkillere laf anlatmaya çalýþýyorum. bayram haftasý sizinleyim. görüþmek üzere...

persumer

Mutlaka bekliyoruz ;) hepimiz þimdiden heyecanla hazýrlanýyoruz.Muhtemelen bayramýn 2. ve ya 3. günü harika bir planýmýz var. Detaylarýný kaptan anlatýr ;)
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

dora

Bayramda Ýstanbul dan arkadaþlar gelecek kamplý bir etkinlik yapacaðýz.Sizleride aramýzda görmek isteriz.