BUGÜN KÜRESEL ISINMAYA 5 DAKÝKA ARA!

Başlatan Yevgeni, Mart 01, 2007, 02:37:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Yevgeni

Kuzey Rusya iyidir.

Bizim elemanlardan biri gitti Finlandiya sýnýrlarýnda bir yere, Karelya galba. Nefismiþ ortam, doða, vs. Soðuk ama alýþmak olasý..

ERCO

bakýn lada klubunda aðýc ekme kampayasý var inþalla bi lada klubu ormaný olurda bol bol oksijen cýkar
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

Yevgeni

Kampanyaya ne hacet? Fýrsat bulanda sürekli dikmek lazým. Alýþkanlýk haline gelmeli, böyle su içer gibi, nefes alýr gibi..

ERCO

he vala ben bu gun dukandaki butun boþ saksilere cicek dikdirdim eþime vala her tarafa yeþil biþeyler dikmek lazim dediniz gibi alýþkanlýk haline getirmek ilazým
www.guvenlada.com

MCC

bizim iþte çalýþma kaðýtlarý dediðimiz müþterinin beyannamelerini hazýrlarken yaptýðýmýz hesaplamalarýmýz v.s. nin olduðu, kimsenin görmediði, mülkiyeti de bize ait evraklar vardýr, ben asla bir tarafý yanlýþ yazýlmýþ arkasý temiz kaðýtlarý atmam, yanlýþ tarafýna koca bir çarpý atar temiz yüzünü bu iþlerde kullanýrým, ayný þekilde elden gelen evrak zarflarýný da düzgün açýp kenara ayýrýr posta iþinde kullanmak üzere saklarým, kýrtasiyeci þaþýroyor bana, diðer bürolar dünya kaðýt alýyor sen ne yapýorsun diye, sonuçta bunlar birinci kalite kaðýt, aðaç demek, ama aldýðým tepki hep pinti olduðum þeklinde oluyor, daha takdir eden görmedim  :)
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

Yevgeni

Ofisteki atýk kaðýtlar (ki herhangi bir ofisteki atýk kaðýt miktarýndan kat kat fazlasý çýkýyor), toplanýyor, geri dönüþtürülüyor. Bu da bir yöntem..

ERCO

cagtay seni hep takdir etdim ama þimdi daha cok takdiri haketin
www.guvenlada.com

akademic

bizim üniversite bir þirketle anlaþtý geri dönüþümü olan çöpler ayrý toplanarak elde edilen gelir öðrencilere burs oluyor.. ayrýca oturduðumuz apartman çok duyarlý görevli arkadaþ bile yanlýþlýkla çöpe kaðýt felan atsak uyarýyor toplanan geri dönüþümlü çöpleri belediye alýyyor aslýnda sistem bir otursa o ürünlerin tekrar  üretimi için harcanna enerji önlenmiþ kaðýtlar içinde ormanlar biraz daha az tahrip edilir hale gelmiþ olur..

ERCO

www.guvenlada.com

MCC

biz hala çöplerini karýþýk olarak atan, býrakýn çöpü ayýrmayý sokaktaki cam kumbaralarýný tahrip eden, içine çöp döken, en iyi ihtimalle beyaz cam kumbarasýna renkli cam atan bir ülkenin insanlarý olarak daha bir kaç fýrýn ekmek yemeliyiz bence, geçen hafta sonu geliboluda denize girdim, girmez ola idim, yürünen derinlikten dünya kadar þiþe kýrýðý çýkardým, çocuklar oynuyor o kadar suda, kendini bilmez insanýmýz rakýyý birayý içip þiþesini denize atýyor.
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

ERCO

önumuz kýþ yakacaz yýne sobalarý her taraf duman nolacak boyle.gerci ben bu sene klýmayla gecirmeyý duþunuyom kýþýya bakalým
www.guvenlada.com