ERCÝYES DAÐI TIRMANIÞI

Başlatan MOUNTAINBIKER, Haziran 30, 2010, 07:00:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

yusuf

Burak'ýn verdiði linkte ayný adam yazmýþ.

Harun

suat

Yusuf abi nezaman netleþir bu program?

yusuf

19 mayýsý içine alan 4 günlük birþey diye düþünüyoruz.

burakbudak

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Aralık 20, 2010, 01:03:23
http://nivatr.com/nivaForum/index.php?topic=2406.0

Bunu ben yazdým bizim foruma, haytalar bizden araklamýþ bilgiyi Burak Abi..

Abi okurken ben bunu baþka bir yerde daha okumuþtum dedim kendi kendime :) Demek senin yazýndan hatýrlýyorum :)

impeesa

Þimdi bu týrmanýþta ecularamý ayar verilecek yoksa oksijen takviyesimi olacak ? yoksa hiç birþeye gerek olmadan gazlanacak mý ? 

Geçen yýl karadeniz gezisine Ford Rangerla çýkmýþ 3000 metrelerde  çekiþten düþtüðünü fark etmiþtim.
"Nivan varsa yolun var!"

MOUNTAINBIKER

su erciyes olayini da bir ayrintili gorme imkani olacak mi?veee hangi taraftan ckimayi dusunuyorsunuz?
kis sartlari icin ornek arac

sekil 1A...

Yevgeni

Bu konu yine benzer bir þekilde Gezenbilir'de gündeme gelmiþ, Temmuz ayýndan beri de fikir teatisi ediyorlar..

Harun

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Aralık 21, 2010, 02:45:50
Bu konu yine benzer bir þekilde Gezenbilir'de gündeme gelmiþ, Temmuz ayýndan beri de fikir teatisi ediyorlar..

Gördüm ben de,hatta bu yakýnlarda asýl gezinin keþfini yapacaklarý bir organizasyon yapacaklarmýþ.

MOUNTAINBIKER

murat067

arkadaþlar bence birlikten kuvvet doðar .....

gezenbilircilerle birlikte çýkýlsa daha iddalý olabilir mesela niva hariç diðer araçlarýn takýlýp geçemiyeceði yerler muhakkak vardýr ...

bu farký gezenbilircilere yada diðer 4x4 lere tattýrmalýyýz ....

;) ;) ;)
yaþasýn niva..... ;D ;D
niva kaçamak aþka benzer...

cenker

erciyes ekibinden irtifada niva çalýþtýrma çalýþmalarý için kobay 2003 model üstü niva aranýor  ;)
divers do it deeper

colins

Çok özür dileyerek bu konuyla alakalý olmasýnýn dýþýnda alakasýz olabilir diye düþünebilirsiniz.
Kobay olarak kullanýlmaya alýþýk biri olarak beni denek programýna alabilirsiniz.
Yalnýz þöyle bir teklif geldi bana 1-2 ay önce
ladalarý iyi tanýyan bir abim bana 3 adet yazýlým getirecek.Ekonomik-tork-beygir yazýlýmlarý.Bunlarýda benim laptopa atacaz ve araya bir kaç aparat ile bu yazýlýmlarý direkt olarak araçlarýn üzerine atýcaz.Pratikte kolay ama uygulamayý görücez.Bu kiþiye iritifa ile ilgili bir yazýlým istesek onuda getirebilir.Yada bizim Süper bir beyin ustamýz var rusçasý iyi olan biri gelsin onuda düzelteyim size diyor.Bunu fazla dert etmeye gerek yok sanýrým.

cenker

Alıntı yapılan: colins -  Aralık 21, 2010, 11:18:33
Çok özür dileyerek bu konuyla alakalý olmasýnýn dýþýnda alakasýz olabilir diye düþünebilirsiniz.
Kobay olarak kullanýlmaya alýþýk biri olarak beni denek programýna alabilirsiniz.
Yalnýz þöyle bir teklif geldi bana 1-2 ay önce
ladalarý iyi tanýyan bir abim bana 3 adet yazýlým getirecek.Ekonomik-tork-beygir yazýlýmlarý.Bunlarýda benim laptopa atacaz ve araya bir kaç aparat ile bu yazýlýmlarý direkt olarak araçlarýn üzerine atýcaz.Pratikte kolay ama uygulamayý görücez.Bu kiþiye iritifa ile ilgili bir yazýlým istesek onuda getirebilir.Yada bizim Süper bir beyin ustamýz var rusçasý iyi olan biri gelsin onuda düzelteyim size diyor.Bunu fazla dert etmeye gerek yok sanýrým.

dostum performans yazýlýmý ve irtifa biraz farklý doneler. ince hasas rötüþlar istiyor.
hali hazýrdaki asya pazarý için hazýrlanmýs stratejiyide ecuya atmak yetmiyor 3000 mt ler üstü irtifa için..

vakitsizlikten foruma pek yazamýyorum, konu hakkýnda bosch argede çalýþan bir arkadaþým ile görüþmem oldu biraz ugraþ ile adapte edilebilcek bir konu..
Deney þart ..
forum boardunda tartýþýlamýyacak kadarda detaylý bir konu ..

divers do it deeper

krosofrot

Alıntı yapılan: MOUNTAINBIKER -  Aralık 21, 2010, 07:25:59
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=58459.msg784136#new
meraklisina...
bende kendi bransim icin takipteyim ;)
Teþekkür beni ilgilendirdi, bu konuyu kroscu arkadaþlarýmla paylaþacaðým.
HÝÇDURMASAM