KALK GIDELIM,ANTREMANA VAZIYETINDE SON DURUM...

Başlatan MOUNTAINBIKER, Mayıs 02, 2010, 01:02:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

MOUNTAINBIKER

;D ;D ;D
ooooo YEVGENI kardes... nasil keyfler...nedir son durumlar...senden bi ses aldik ya diger vatandaslar?
;)
burda kis durumlari...gunesi bekliyoruz :-\

MOUNTAINBIKER

abiler bi iki kare cekim yaptim bizim bi tanidik mekandan...yagmur ve ardindan gelen selden sonra ki degisikligi gorunce inanilmaz sasiriyor insan.adamlarin onune set cekip debisini dusurmek istedikleri derenin aslinda ne kadar guclu oldugu bi kere daha anlasiliyor ve ayrica o tarafa yakin mekanlarda ki ormanlari talan edenlere goz yuman zihniyeti de gordum ve icim ciz etti...lanet olsun.

MOUNTAINBIKER

;D
selamun aleykuum genclerrr...ladacýlar.....
napýynýýýzz...bakýn burada 2 tane nýva dostu ýle tanýstým...nývasýz býrý olarak...sonra býrde guccuh bý gezý yaptým 60 km cýk can sýkýntýsýna...onlarýn fotolarýný paaylascam...nývasýz da gezmeye devam....kecýlerýnýze ýyý bakýn...

MOUNTAINBIKER

genclerr...napýyniz....nivalarýnýz nassý....bi ayrýldýk saifeden ne arayan vaa ne soran....iiii vallaaa....zaten pek zaman da olmadý gaarii.bi müsaitte görüþek artýkýn...

Yevgeni

Bir yolum duseydi oralara gezeydik bir guzel..

MOUNTAINBIKER

HUR

NEREDE MÝLLET...NE YAPARLAR...BEN GENE AYAKLANDIM

Harun

HUR

selamlar...
biraz gec cevap yazdým ancak sadece sol dizde kalýcý hasar mevcut...gerisi tamamen iyi...bir de bisikleti de yeniledik.ancak içimden bir çok heves kaybolup gitmiþ.artýk bi yerlere gitme isteðimde körelme oldu bu da kalýcý diðer hasar.bazen düþünüyorum zamanýnda iyi ve iyiki gezmiþiz hemde lada niva ile.
þu anda araç almak bi kenara onnun masraflarý vergisi vs...acaip artmýþ...onun yerine bi tane hyndai kapalý van alýp onunla yakýn ve sessiz mekanlara kaçýp kafa dinlemeyi hayal ediyorum...ama yukarýda adý gecen harcamalar yine korkutup düþündürüyor.
umarým sizler iyisinizdir...
selam ve sevgiler...

kocaali

Alıntı yapılan: HUR -  Temmuz 08, 2017, 04:49:38
selamlar...
biraz gec cevap yazdým ancak sadece sol dizde kalýcý hasar mevcut...gerisi tamamen iyi...bir de bisikleti de yeniledik.ancak içimden bir çok heves kaybolup gitmiþ.artýk bi yerlere gitme isteðimde körelme oldu bu da kalýcý diðer hasar.bazen düþünüyorum zamanýnda iyi ve iyiki gezmiþiz hemde lada niva ile.
þu anda araç almak bi kenara onnun masraflarý vergisi vs...acaip artmýþ...onun yerine bi tane hyndai kapalý van alýp onunla yakýn ve sessiz mekanlara kaçýp kafa dinlemeyi hayal ediyorum...ama yukarýda adý gecen harcamalar yine korkutup düþündürüyor.
umarým sizler iyisinizdir...
selam ve sevgiler...

abi tekrar gecmis olsun, hayattasin ve aramiza dondun ya en guzel tarafi bu, gerisi zamanla gelisir yine..

van hayali benim de kafami kurcaliyor su gunlerde.. yaz kis yatacak yer derdi olmadan gezebilmek buyuk arti, tabi birtakim konfor unsurlarindan fedakarlik ederek, birkac metrekareye sikisarak ancak benim icin cok dert degil hicbiri. onemli olan gezmek ve yeni yerler gormek oldugu surece, olayin sadece pozitif taraflarina odaklanip gerisi nasilsa halledilir deyip geciyorum :)

etrafta cok fazla panelvan gormeye basladim, icine ufaktan bir tezgah ve yataga donusebilen bir oturma grubu koyup, minimalist duzeyde karavan denemese de kamp aracina donusturerek dunyayi gezenler...

is gorecek sorunsuz bir panelvan alip, once araci soyup iyi bir izolasyon yapip, sonra da ikea mantiginda ihtiyaci gorecek basit bir mobilya kombinasyonu tasarlayip kendi basima yapabilecegim bir proje.. gonlumden gecen Mitsubishi L300 Delica ancak hem bulmak zor hem de eski. Transporter'la epey yol yaptim, cok rahat ancak sorun cikarmaya baslayinca epey masrafli.. mercedes sprinter, yuksek tavan avantaji ve denk gelirse 4x4'u ile nefis olabilir :) hayaller hayaller :)
No mud, no fun...

Yevgeni

kocaali

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Temmuz 14, 2017, 10:48:43
Þu genç adamýn yaptýðýný bir okuyun:
http://vandogtraveller.com
ve https://www.facebook.com/vandogtraveller/

etkileyici.. hemen aldim kitabini, guzel bir motivasyon ve bilgi kaynagi olacak gibi :)  tesekurler abi..
No mud, no fun...