2 Niva ,1 Suzi ancak bu kadar olur...

Başlatan dora, Şubat 14, 2010, 11:52:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

white husky

demek geçen hafta hepimize saklýkentteydik! biz de oralardaydik. Bir kaç foto çektim ama photobukete upload etmek biraz yavaþ...uðraþmak istemedim,beklerken sýkýldým. Ama biz, (ben Niva olarak ve 2 tane toyota pick up) Korkutelli yolundan, Buk araþtirma ormanindan saklýkenta doðru gittik...1600m gibi pes ettik döndük kar yüzünden ama biz de çok eðlenceli bir gezi yaptik...kar, çamur, dereden geçmek,vinç kullanmak,sel yüzünden daralan ve yok olan yollarý...çok eðlenceli...sabah 930 den akþam saat 600ya kadar..birde ormanda mangal keyfi....

dora

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Şubat 16, 2010, 10:08:00
Evet volkan yanlýzlýk bitiyor.
gönlüne saðlýk.senin adýna sevindim
Paylaþýmlar için teþekkür ederim.

Haklýsýn abi çok þükür..
Niva 1041-firefly-Atlantis

dora

Alıntı yapılan: white husky -  Şubat 18, 2010, 11:06:10
demek geçen hafta hepimize saklýkentteydik! biz de oralardaydik. Bir kaç foto çektim ama photobukete upload etmek biraz yavaþ...uðraþmak istemedim,beklerken sýkýldým. Ama biz, (ben Niva olarak ve 2 tane toyota pick up) Korkutelli yolundan, Buk araþtirma ormanindan saklýkenta doðru gittik...1600m gibi pes ettik döndük kar yüzünden ama biz de çok eðlenceli bir gezi yaptik...kar, çamur, dereden geçmek,vinç kullanmak,sel yüzünden daralan ve yok olan yollarý...çok eðlenceli...sabah 930 den akþam saat 600ya kadar..birde ormanda mangal keyfi....

Acil foto bekliyoruz...
Niva 1041-firefly-Atlantis

bekirnayýr

sayýn dora çok güzel bir gezi olmuþ. haberim olsa idi ýspartadan size katýlmak için gelirdim. bende geçen gün çok daha fazla kar altýnda davraz daðýna çýktým. çok eðlenceliydi. iþallah birgün beraber bir yerlere gideriz

persumer

HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

mulker

persumer

ahhhhhh murat abim ahhh. beni bir sen anladýn ama sende fazla anlýyosun be abim. ;)
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

mulker

persumer

HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

mehmet.fazlioglu

Alıntı yapılan: dora -  Şubat 16, 2010, 08:02:54
Çadýrý 1200 tl ye mal etmiþ tüm sistem  bende çok beðendim çok iþlevsel.Çadýr kurma yeri arama,2 kiþilik,arkasýnda yemek yapacak yer bile var ..

merhaba,

Çadýrý yapan kýsýnýn iletiþim bilgilerini alabilirmiyim?

teþekkürler
Mehmet FAZLIOÐLU
Adidas Src / Ýstanbul