ISTRANCA DAÐLARI / EKSPEDÝSYON

Başlatan Yevgeni, Ekim 02, 2007, 06:41:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

taiga

Bir þekilde bütçeyi ayarlayýp bundan sonraki Istranca olayýna benim keçiyle dahil olacaðým...
;D

babacandar

Arkadaþlar,
Kastro dendimi bende akan sular durur, her daim hazýrýz gitmeye..
Can kardeþim (Can)ile  beraber muhteþem bir aþçýdýr, bir iç pilav yapar yerken parmak marmak kalmaz.. Sapanca'ya da inþallah, hem Can kardeþim hem de Ustam (Mustafa Usta) ile beraber gelicez hayýrlýsý ile ....

hural

Alıntı yapılan: yusuf -  Ekim 04, 2007, 10:36:59

hural bey

bu güzel görüntüyü yakalayan abi sen misin ?

Yusuf abi, siz bu güzel görüntüyü verirken deklanþöre basan benim ..

yusuf

Hakan,
bir eleþtiri görüntüyle ilgili.
aslýnda karþýdan çekilseydi ve arkada arabalar olsaydý böyle bir yorum almazdýk.

----- Original Message -----
From: MUSTAFA DEMÝR ARAKON
To: Yusuf Ozbek
Sent: Wednesday, October 03, 2007 10:04 PM
Subject:  ýstranca daðlarý

Tamam ben anladým dað tepe dolaþmanýzý meyer hazine ararmýþsýnýz kimse duymasýn ha ne çýktý o taþýn altýndan hahhahha.
port bagajý bu gün ýsmarladým seninkininin aynýsý olucak inþallah.Resimler þahane sevgiler yolun açýk olsun daima .Demir Arakon

Bu benim Nivayý aldýðým arkadaþým :))(Þaka !)

taiga

Harbiden Bizans hazinesi arar gibisiniz... ;D

Yevgeni

Daha çok geçebilmek için taþý kaldýrýyorlar gibi ama bambaþka bir açýklamasý da olabilir tabiy..

yusuf

1417 de Sultan 2. Murad'ýn Kostantiniyye kuþatmasý anýnda paniðe kapýlan Bizans Imparatoru Ikinci Manuel'in, oglu VIII. Ioannis'i ve Bizans asilzâdelerinden Lakanas ve Marko Ganis'i yüklü bir hazine ile yardým istemek üzere  Eflâk voyvodasi Drakul'a bu yoldan gönderdiði duyumunu almýþtýk.

Belki birþeyler düþürmüþlerdir diye her taþýn altýna baktýk.

hural

Offroad keþif gezisi sýrasýnda çektiðim bu fotoðrafýn, 'define avý' þeklinde yorumlanmasý, hem fotoðrafýn baþarýsý, hem de yorumu yapan abimizin espri dolu kývrak zekasýnýn ürünüdür.  ;)

yusuf

hural
benim dediklerim doðru. Aslýnda ahýrlarýn oradan saða dönecektik. Sonra orada iki çinar aðacýnýn arasýnda bir ocak olacak. Mal orada !

hural

Ahh be Yusuf abim, dinlemedik iþte sözünü. Gittik Serkan'ýn peþinden.. Bir dahakine senin rotayý takip edelim, ondan sonra ver elini dünya offroad turu  ;D

yusuf

açýk etmeyelim. Hele Ýnternette !

babacandar

Etmeyelim dostlar, açýk etmeyelim... dedektör lazýmsa fýsýldayýn yeter...

yusuf

bu gezi için kollarý sývayalým artýk. Ocakta hiç gidemeyiz

Yevgeni

Benim bagajda malzeme hala duruyor. Gelmeyen co-pilot da sonradan kafasýný duvara falan vurur artýk. Diyelim bir tarih, gidelim..

babacandar

Dostlar,
Bu hafta sonu 2 gün toplantýdayým, sonraki 10 - 11 aralýk yurtdýþýna gitme ihtimalim var.. fakat o  hafta sonu en azýndan cuma gecesinden cumartesi ve pazar öðlene kadar boþ býrakmaya niyetim var pazar akþam üstü veya gece uçarým bir problem olmazsa.. bu hafta sonu gideceklere benden selam olsun.. benim yerime de eðlenin ben de resimlere bakar bakar iç geçiririm..