KIYIKÖY > ÝÐNEADA 2009 EYLÜL SONU

Başlatan yusuf, Ağustos 07, 2009, 04:06:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

taiga

Alıntı yapılan: yusuf -  Eylül 18, 2009, 02:24:53
Onlara da hafiflemeyi önermiþtim

Saðolasýn abi...
Þimdi beni hiç kimse almayacak co-pilot olarak... ;D
2 haftada kaç kg verebilirim acaba... :D
Þaka bir yana sizlere keyifli geziler...
Bol foto çekin bizler için...

Tolga

Benim araba son kat boyayý daha dün yedi, arada bayram var, toplanmasý, döþeme iþleri, hayatta yetiþmez size iyi eðlenceler...
Tolga

babacandar

Benim araba yine ne olursa olsun tam tekmil yüklü gelir yapacak birþey yok..

yusuf

Hakketten ha Haldun

Heyacandan önünü arkasýný düþünmeden yazmýþýz iþte.

Aslýnda hafiflik benim isteðim. Bundan dolayý olmadýk dýk yokuþta pati çeker miyim ? bilmiyorum.

Ayrýca bu bir kural ve denenmiþ birþey deðil. Tersi belki daha iyidir.

colins

Yusuf Abi benim sepete laf söyleme lütfen onu sökmek biraz zahmetli olucak hemde balta-kürek var üzerinde lazým olur. ;D

colins

Alıntı yapılan: reis28 -  Eylül 18, 2009, 03:16:22

korkma Tarýk sen gecersin zaten lastik farkýyla  :D :D :D

gidilecek yer ve etaplar oldukca bol engel ve enteresan geciþleri olan bir bölge araclar ne kadar hafif olursa araclarý takýldýklarý yerden daha rahat kurtara biliriz esas maksat etaplarý seri bir þekilde gecmek ve daha cok yer gezmek bu tür gezilerde minimum risk ve cok iþ yapmak gerekiyor aracý kýracak zorlayacak unsurlarý minimize etmek lazým onun haricinde korkula cak bir yaný yok fakat baþýndan sonuna sýký bir macera olacak  ;) ;) ;) :D :D
Ustam arabayý kýrýp dökmekten korkmuyorum dökülse bile sonuç olarak 5-6 araç olucak bir þekilde araçlardan birinde bana yer buluruz heralde ;D ;D

babacandar

Ben de son gezide kýrýlan üst sepete daha kaynak atmadým... unutmadan onu da kaynatayým..

yusuf

Longoz Ormanlarýndaki memeli tür çeþitliliði yüksektir.

Tüm Türkiye'deki memelilerin % 34'ü ve Trakya'daki memelilerin % 57'si Ýðneada yöresindeki zengin yaþam alanlarýnda barýnmaktadýr.

Sahada; Geyik (Cervus elaphus), Karaca (Capreolus capreolus), Yaban domuzu (Sus scrofa), Kurt (Canis lupus), Tilki (Vulpes vulpes), Çakal (Canis aureus), Yaban kedisi (Felis silvestris), Sansar (Martes sp.), Porsuk (Meles meles) ve Yarasanýn yaný sýra temiz sularýn göstergesi Su samuru (Lutra lutra) gibi önemli yaban hayatý türleri yaþamaktadýr.

yusuf

Bunu Ýðneada ekibi için yaptýrýyoruz.

önerileriniz ?

burakbudak

Tolga

Ýðneada'ya gelenler belli olsun, diðerleri ile karýþmasýn diyemi?
Tolga

yusuf

Bu turu tamamlayanlar "sarý kuþak" olacak. Bu belli olsun diye !

Tolga

O zaman tarihte olsun "Ýðneada-2009" filan gibi, devam etsin 2010-2011 yada yýlda birden fazla gezi olursa 2009.01-2009.02.

hem kuþaklarýn rengi belli olur, hemde "filan tarihteki daha zordu sen orda varmýydýn", "geçen sene gelmiþmiydin" vs. gibi takip kolaylýðý saðlar.
Tolga

yusuf

Tolga

Muhalefet olmayayým da, sticker'ýn aynýsý kapýda biraz büyük gibi geldi gözüme ama...

"Nivatr.com - Ýðneada 2009" þu Gezenbilir'in ön cam için yaptýrdýðý gibi bir þey nasýl olur?
Tolga