KIYIKÖY > ÝÐNEADA 2009 EYLÜL SONU

Başlatan yusuf, Ağustos 07, 2009, 04:06:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ecirman

Yavuz ellerine saðlýk...Sanki tekrar gittim oralara...
TB1BG    Lada Niva 1.7i   2003

dogan54

Yusuf bey sana Ercova'da bahsettiðim videonun linki aþaðýda.
Sizin iðneada rotasýný motoplu yamaçparaþütü ile denizin kenarýndan yapmýþlar..
Biraz geç yükleniyor ama çekim ve görüntüler harika.
Bu arada çekim HD modunda yapýlmýþ,
galiba aþaðýda linki olan makina ile çekilmiþ.

http://vimeo.com/7067250

Kamera linki:

http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=p4634.m38.l1313&_nkw=contourHD&_sacat=See-All-Categories

4x4 baska,
NiVA baska..

Tolga

görüntü kalitesi en az görüntüler kadar etkileyici...
Tolga

yusuf

Muhteþem miþ. Doðan bey.

Teþekkür ederim. 120 km Kaç saat sürer acaba. Yani bunlarýn ortalama hýzý nedir ?

kocaali

üniversite yýllarýmý hatýrladým, Ankara Racon tepede kar kýþ demeden uçuþlar yapardýk.. özlemiþim gökyüzünde olmayý.. bu arada görüntüler muhteþem, çok keyif aldým izlerken..
No mud, no fun...

dogan54

Alıntı yapılan: yusuf -  Ekim 28, 2009, 09:45:20
Muhteþem miþ. Doðan bey.
Teþekkür ederim. 120 km Kaç saat sürer acaba. Yani bunlarýn ortalama hýzý nedir ?

5.5 saat havada kalmýþlar..
4x4 baska,
NiVA baska..

ustabalikci

Herkesi tebrik ederim.
Biraz geç kaldýk ama, özür dilerim.
Ýnþallah baþka zamanlarad görüþmek üzere

Harun

esasen Yenice gezisine katýlmak isterim co-pilot olarak,lakin herkes planýný yaptý sanýrým,kadrolar tamam;benim de 23 nisan tatilini deðerlendirmek babýnda münferiden bir Ýðneada planým var.Haným hiç görmemiþ,ben ise çok zamandýr gidemedim.
bu vesile ile Ýðneadayý bilen arkadaþlarýn tavsiyesine ihtiyacým var özellikle kalacak yer konusunda.(oteldi,pansiyondu...vs.)
tavsiyede bulunabilecek olursa sevinirim.

colins

Alıntı yapılan: Harun -  Nisan 05, 2010, 02:50:33
esasen Yenice gezisine katýlmak isterim co-pilot olarak,lakin herkes planýný yaptý sanýrým,kadrolar tamam;benim de 23 nisan tatilini deðerlendirmek babýnda münferiden bir Ýðneada planým var.Haným hiç görmemiþ,ben ise çok zamandýr gidemedim.
bu vesile ile Ýðneadayý bilen arkadaþlarýn tavsiyesine ihtiyacým var özellikle kalacak yer konusunda.(oteldi,pansiyondu...vs.)
tavsiyede bulunabilecek olursa sevinirim.
Harun abi merhaba
Benim orayla ilgili baya tanýdýðým olduðu bilmelisin.Özellikle beðendik ve limanköyde, kalmak konusunda dersen eðer tamamen köy (sessiz sakin bakkalý olan güzel bir yazlýk) veyahutta iðneada merkezde pansiyon evler var.Yardýmcý olurum bu iþ ile ilgili tanýdýklarým var.Restourant-sýnýr da gezinti-hava müsait ise tekne gezintisi.

Harun

Tarýk saðol...
ben programý belirleyip sana mesaj atarým,tavsiyelerini ve varsa irtibat bilgilerini alýrým.
tekrar saðol...