LADA ÜRETÝCÝSÝ AVTOVAZ 'DAN HABERLER

Başlatan Harun, Haziran 03, 2009, 12:40:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

niva07

Bizde "devletçilik" anlayýþý böyledir muammer kardeþ, bir araba kendine bir araba devlet babaya alýrsýn. Atatürk'ün ilkesi olan Devletçilik anlayýþý geçtiðimiz 87 yýl içindeki süreçte bu noktaya ulaþtý, sebeplerine girmeyelim yoksa bizi paketlerler :) Kýsacasý birilerinin yolsuzluklarýnýn ve peþkeþlerinin bedelini, aldýðýmýz her arabada, her damla benzinde, içtiðimiz her sigarada, boðazýmýzdan geçen her lokmada biz ödüyoruz.

Bu arada M serisi, Türkiye'ye giriþ yaptý mý ? Ýstanbul'a geldiðinde haber verebilir misiniz, Antalya'ya çok geç ulaþýr bunlar, belki hiç ulaþmaz..

bymuammer

doðrusun abi. ama yazýk gerçekten yazýk.

gidip rusyaya mý yerleþelim ne yapalým. gerçi onlarýn durumu bizdende kötü :)

niva07

muammer kardeþim, konuyu daðýtmak istemem ama, Antalya'da günde 500 tane Rus turist görüyorum. Nedense ömrü hayatýmda tatil için yurtdýþýna gitmiþliðim yok, yani kimin durumu kötü ben de anlamadým :)

Harun

Kaner bayilere inmiþ mi yeniler,yoksa sipariþ üzerine mi geliyor,ÇM ye bi ulaþalým bakalým.

niva07

arkadaþlar, aracý görmeye giden olursa fotoðraf makinesiyle gitsin bir zahmet :)

Harun

ben gidip görecem kýsmetse

fotoðraflarým...

kaneruslu

Lada için böyle 100 bin tl deðerindeki  bir otomobilin vergilerini tahmin edersin.

HYDR93

Alıntı yapılan: Harun -  Ağustos 10, 2009, 11:15:39
Geliþtirilmiþ Lada 4x4 lerin satýþýna Rusya'da baþlanmýþ.

AVTOVAZ starts sales of upgraded offroader LADA 4X4

--------------------------------------------------------------------------------
AVTOVAZ OJSC has started selling upgraded offroader LADA 4X4. The assembly of these cars began on July 27, 2009, and about 600 offroaders had been shipped to dealership chain across Russia by the start of Aug, the company told
Her kese selamlar ben Azerbeycandan katiliyorum bu forma ve bahs etdiginiz niva bizim ulkede var acaip artdi satislarida suruyor!
Azerbaycandan selamlar!

Yevgeni

Önceki versiyona göre nasýl peki? Denediniz mi?

HYDR93

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mart 24, 2010, 06:33:27
Önceki versiyona göre nasýl peki? Denediniz mi?
Malesef ama cok yakinda firsatim olacak!
Azerbaycandan selamlar!

Yevgeni

Denediðinizde izlenimlerinizi yazarsanýz sevinirim..

HYDR93

Azerbaycandan selamlar!

HYDR93

Azerbaycandan selamlar!

Harun

Alıntı yapılan: HYDR93 -  Mart 24, 2010, 06:25:47
Her kese selamlar ben Azerbeycandan katiliyorum bu forma ve bahs etdiginiz niva bizim ulkede var acaip artdi satislarida suruyor!

aramýza hoþgeldiniz.
þanslýsýnýz ki siz oralarda bizden çok daha önce tanýþmýþsýnýz yeni nivalarla.
Can Azerbeycana selamlar...

HYDR93

Alıntı yapılan: Harun -  Mart 24, 2010, 07:35:37
aramýza hoþgeldiniz.
þanslýsýnýz ki siz oralarda bizden çok daha önce tanýþmýþsýnýz yeni nivalarla.
Can Azerbeycana selamlar...
Tesekkur ederim beklerim sizide bizim ulkeye bizde her turlu nivalar var! Benim henuz bir nivam yok ama babamin ( lada niva 2003,2006ve chevi nivasi olmusdu)oldugu zamanlardan asigim su nivaya  2 yil icinde bende alicam kismetse ...
Azerbaycandan selamlar!