nerde o eski kýþlar :(

Başlatan av.mehmet, Aralık 13, 2014, 01:22:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

av.mehmet

biz küçük bir çocukken antebe her kýþ en az 5-6 kez kar yaðardý. Kar günlerce yerden kalkmazdý. Ýlk yaðan kardan yemez,ikinciyi beklerdik. Soðuktan korunmak için eldiven, atký takardýk. Kýþ insaný iliklerine kadar üþütürdü. Ama artýk kýþlarýnda eski tadý kalmadý. Oof offf :'(
Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

NÝVACI

Alıntı yapılan: av.mehmet -  Aralık 13, 2014, 01:22:48
biz küçük bir çocukken antebe her kýþ en az 5-6 kez kar yaðardý. Kar günlerce yerden kalkmazdý. Ýlk yaðan kardan yemez,ikinciyi beklerdik. Soðuktan korunmak için eldiven, atký takardýk. Kýþ insaný iliklerine kadar üþütürdü. Ama artýk kýþlarýnda eski tadý kalmadý. Oof offf :'(
Ulen bir geldiniz dünyayý tepetaklak  ettiniz >:( >:( >:(
Valla biz biþey yapmadýk. :-* :D :D
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

av.mehmet

Bize siz bu halde býrakmýþ olmayýn :P abi bu kýþý kar sürüþü yapmadan gecirirsem çatlarým valla!

aydinaydogan

aynen bende ya. kar surusu yapmazsam oynaticam.
bu arada mehmet bey bende antepliyim. hatta babam 91 niva ile antepte yasiyor. bende de 2005 var antebe yolum duserse gorusmek isterim.

av.mehmet

Aydýn bey çok sevinirim, antebe geldiðinizde mutlaka haberleþelim, bir niva konvoyu yapalým

emre_ozk

10 gün önce arabanýn gidemeyeceði kadar karla karþýlaþtýk. istanbul'a 90 dk mesafede
izmit samanlý daðlarý :)

Emre özkaradeniz
Ýzmit

NÝVACI

anladýmki meskenim yaylalar daðlar

emre_ozk

Abi baþtan çýksýnlarda bir bahane ile evin yolu açýlýr. :)
Emre özkaradeniz
Ýzmit

volkaneem

haftasonu gitsekmi naapsak :)
hele benim gibi tuzlada oturana hava hoþ izmit þurasý hemen:D

av.mehmet

aydinaydogan

Alıntı yapılan: av.mehmet -  Aralık 15, 2014, 10:42:46
Aydýn bey çok sevinirim, antebe geldiðinizde mutlaka haberleþelim, bir niva konvoyu yapalým
muhakkak haberiniz olur :)

av.mehmet

av.mehmet

Bugün yeþilimle doya doya karada çamurda gezdim. Ben yoruldum o yorulmadý. Ýki arabanýn battýktan sonra halat ve kamyon yardýmýyla çýkabildiði yolu 10 saniyede geçtim. Cývýk çamur birikintilerine, kar kümelerine daldým çýktým. Ben bugüne kadar sürdüðüm hiç bir arabadan bu kadar keyif almadým :)

kocaali

Alıntı yapılan: av.mehmet -  Ocak 11, 2015, 02:56:09
... Ben bugüne kadar sürdüðüm hiç bir arabadan bu kadar keyif almadým :)

sen de virüsü kapmýþsýn hocam  ;D ;D ;D  hayýrlý olsun...
No mud, no fun...

av.mehmet