Silecekler...

Başlatan 06niva, Ocak 08, 2008, 12:48:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06niva

Ne yaptýysam yaranamadým þu bnm sileceklere lastiklerini deðiþtirdim komple deðiþtirdim kollarýný bile deðiþtirdim ama bi 2 haftadan fazla gitmiyor sað taraf tam basmamaya baþlýyor sulu býrakýyor camý sol tarafta izler býrakýyor camda bir fikri olanýnýz warmýdýr acaba ??? ??? ???

diff-lock86

hocam ne marka alýyosunuz silecekleri??
ben bosch dan þaþmam hiç bi sorun çýkarmýyo?
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

06niva

Yok hocam benimde bosch þuan...ama daha önce diðer markalarýda denedim açýkcasý :-\

Yevgeni

Mekanizmada bir problem var gibi görünüyor..

diff-lock86

silecek kolunun hareketli kýsmýný tutan somunlu kýsýmla alakalý biþi olabilir,zamanla gevþeyebiliyo bi bakýn derim..
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

06niva

yok somundan diil onlarý sýkmýþtým ama mekanizmadan oynuyor kollar yani komple deðiþiyomuþ oda bakalým noolcak :-\

ERCO

genelde sag taraf sorun yapar hep silgec kolunun yayýný biraz sýkýþdýrýn ve cam suyunda cam sil kulanýrsanýz biraz daga rahat siler.
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

06niva

evet ercan usta sað taraf bende o yay la uraþtým hatta çok soðuk dýþarsý ellerim dondu iyice çýkaramadým yayý biras kýsaltýp takcaktým...nasý sýkýþtýrabilirim yayý?sað taraf tam basmýo silicek ne yaptýysam?

ERCO

silgec kolunu diþarý cýkarýn ve icerisindeki yayý az daha gerin biraz daha duzelecek ama tam cozum degil biliyorsunuz cam biraz bombeli duruyor ve o yuzden az bi yer tam basmýyor cama
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com