TEKNİK / TECHNICAL ISSUES > USTASINA SORUN / ASK IT WHY

Silecekler Hakkında

<< < (2/8) > >>

Harun:
son günlerde benim ön silecekler de teklemeye başladı.
aralıklı çalıştırmaya aldığında silecek açılıyor ama açık şekilde kalıyor ???
biraz bekleyince tekrar kapanıyor ama sonra ki defa camın ortasında kalıyor ???
motor mu değişmek gerek,bilen var mı?

wastiee:
daha yeni değil miydi senin niva? motorun bozulduğunu sanmam hemen

elektriksel bir şey olabilir, düzgün şase vs almıyorsa yeterince gücü olmuyor elektrik motorlarının. arka cam motorum çok zorlanıyordu bir dönem, incecik kar tabakasını ittiremiyordu, cam ıslanmadan hareket ettiremiyordu sileceği. motorunu temizletmiştim, canavar gibi şimdi

Harun:

--- Alıntı yapılan: wastiee -  Nisan 28, 2011, 11:00:41 ---daha yeni değil miydi senin niva? motorun bozulduğunu sanmam hemen

elektriksel bir şey olabilir, düzgün şase vs almıyorsa yeterince gücü olmuyor elektrik motorlarının. arka cam motorum çok zorlanıyordu bir dönem, incecik kar tabakasını ittiremiyordu, cam ıslanmadan hareket ettiremiyordu sileceği. motorunu temizletmiştim, canavar gibi şimdi

--- Alıntı sonu ---

bizim çaylağın sene-i devriyesi daha olmadı bile, ;D
arka cam sileceği nefis çalışıyor ama önler beni deli ediyor şu sıralar,seri şekilde sorunsuz çalışıyor öte yandan önler,ama aralıklı modda bi sıkıntı var ???
servise yolumuz düşende baktıracaz o halde.

Yevgeni:
Fasılayı ayarlayamıyor, takılıyor gibi he mi?

cenker:
silgi kolunda temassızlık, fasıla devresi rölesinde oksitlenme olabilir, kolu söküp wd 40 la bir yıkama(kolların içini fazla yaglıyorlar elektrik iletkenligini azaltıyor) , roleyide söküp philips kontak temizliyici sıkmak iyi gelicektir.  ;)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git