TEKNİK / TECHNICAL ISSUES > USTASINA SORUN / ASK IT WHY

Silecekler Hakkında

(1/8) > >>

tahta:
Merhabalar. yaklaşık iki haftadır 1990 model nivam var ara ara arızaları çıkıyor bi şekilde yaptırıyorum. Ön silecek motorum çalışıyor fakat içindeki beyaz dişli sıyırmış motorun dönüşünü silecek kollarına aktarmıyor. servis 180 liraya komple motoru değiştirmek gerek diyor, ama bana sadece plastik dişli lazım. çıkma veya sıfır parça nereden bulabilirim?

wastiee:
güven oto'dan fiyat alın, kargoyla gönderirler, www.guvenotolada.com

impeesa:
Merhaba Tahta, tekrar hoş geldin ve keçin hayırlı olsun. Buluşmalarımızda kulaklarını çınlatıyorduk. Ankara tayfasına bir keçinin daha katılması sevindirici oldu. En kısa sürede görüşmek üzere.

http://www.yedekparca.com/3709.html adresinde fiyatı var, güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir esnaf.

tahta:
Yardımınıza teşekkür ettim. Ankaranın soğuğunda 3 saatlik uğraşımdan sonra plastik dişliyi idareten de olsa mile tutturdum. ama galiba istanbuldan sipariş vermem gerekecek. beni tek üzen şey made in ussr olan parçalarımın yavaş yavaş made in yan sanayi olması. Ne yapalım  işlevi gereğidir. saygılar.

vosdost:
Dişli örneğini sanayide yalnızca dişli üreten yerlerde 30-40 liraya yaptırabilirsiniz.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git