TEKNİK / TECHNICAL ISSUES > USTASINA SORUN / ASK IT WHY

MUHTELİF SORULAR

(1/19) > >>

Oguzhan_oto:
yardımcı olursanız sevinirim 1991 niva aracı yeni aldım.detaylı bilgim yok sizleride olur olmaz sorularla rahatsız etmekten kacınıyorum onun için ricam 1991 model lada niva el kitabı veya kullanma kılavuzu nerde bulabilirim.lütfen bekliyorum.veya gözterge panosu ışık ayarı,jikle,far,kalöfer,çakmak,reiztans,silgi işaretli düğmeler, bulunan göğüs, torpido,pano şimdiki ismi her neyse kaçıncı modele kadar devam ediyor 1995 model nıvayı bagaj,stop ve kapı camlarından tanıyorum ama yanına gittiğimde  Göğsü ve göstergeler 91 modelin aynısı yolda veya sanayi de karşılaştığım kimselerden menfi veya müspet cevap alamıyorum.siz usta ve yorumculardan  90,91,92,93,94 modelleri bir üst modelin hangi  senede değiştiğini bildirirseniz benim gibi düşük model alan arkadaşlarında kafalarıda bir nebze olsun kuşkuya meal vermiyecek sizleride olur,olmaz sorularla meşgul etmemeye çalışırız teşekkürler.Baki

Yevgeni:

İngilizce var, işinizi görür mü?

Yevgeni:

İngilizcesi işinizi görürse şu linke tıklayarak indirebilirsiniz:
http://www.nivatr.com/man_usua.pdf.zip

Oguzhan_oto:
adınızı bilmediğim için kusura bakmayın malesef ingilizcem yok daha doğrusu oğlumun kullandığı siteyi arasıra bende karıştırıyorum ne yazıkki bende niva severlerin arasında kendimi buldum ve çok ta memnunum evet 91 model aracı alırken hiç bilgi sahibi değildim.taki niva tr görene kadar sizleri izledikce daha çok bilgilenmek istedim ne varki olur olmaz sorularla meşgul etmek istemedim el kitabı veya kullanma kılavuzu aramaktayım bana yardımcı olursanız çok bahtiyar olurum.baki gülsün huysuz ihtiyar

Yevgeni:

Baki bey, benim adım Yavuz.
Elimizdeki kaynaklar İngilizce maalesef.
Olur olmaz olduğunu düşündüğünüz soruları özel mesaj ile bana sorun. Bildiklerimi yanıtlarım. Bilemediklerimi sorar öğrenir size iletirim..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git