Gönderen Konu: TANIŞMA VE NİVAYA ADIM ADIM  (Okunma sayısı 2541 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı flyingstork

TANIŞMA VE NİVAYA ADIM ADIM
« : Kasım 18, 2016, 10:16:05 »
MERHABALAR ARANIZA İZMİRDEN KATILIYORUM DAHA DOĞRUSU KATILMAYA UĞRAŞIYORUM. İSMİM UĞUR YAKLAŞIK 1 YILDIR NİVA HAYRANLIĞIM TAVAN YAPMIŞ DURUMDA ARAŞTIRMALAR YAPIYORUM 4 AYDIR DA UZAKTAN UZAKTAN FORUMU TAKİP EDİP CEHALETİMDEN KURTULMAYA ÖĞRENMEYE ÇALIŞIYORUM. ŞU AN DA 1975 MODEL VW 1200 SAHİBİYİM ANCAK ARTIK BANA YETMEDİĞİ VE BENİ YORDUĞU İÇİN ÖZGÜRLÜĞE NİVAYLA KANAT ÇIRPMAK İSTİYORUM. ZİYADESİYLE DAĞ BAYIR DOLANIP KAMP YAPTIĞIMDAN DOLAYI  BENİ ÜZMEYECEK TABİ BİRAZDA YAKIŞIKLILIK SINIRLARINI ZORLAYACAK (BİRAZ ŞEKİLCİYİMDİR :d)  BİR CANAVAR ARAYIŞI İÇERSİNDEYKEN NİVANIN TAM İSTEDİĞİMİN KARŞILIĞI  OLDUĞUNU FARKETTİM. ŞİMDİ ÖĞRENDİĞİM ŞEYLERİN BAŞINDA ÇÜRÜĞÜ ÇARIĞI OLAN NİVANIN YANINDAN DAHİ GEÇMEMEK GEREK. İLK ARACIM (VW 1200) Ü Bİ HEVESLE  BAKTIRMADAN İNCELEMEN CUMBURLOP ATLAYIP ALDIĞIM İÇİN SIKINTIDAN KURTULANA KADAR AKLA KARAYI SEÇTİM. BU SEFER İNCE ELEYİP SIK DOKUMA KARARINDAYIM (YAPABİLECEĞİME EMİN OLMASAM DA :d). İLK SORMAK İSTEDİĞİM 1.6 KARBÜRATOR MÜ 1.7 KARBÜRATOR MÜ YOK 1.7 İ Mİ TERCİH ETMELİYİM? SONRASINDA BİR KAÇ ARAÇ VAR BİLGİNİZ VAR MIDIR LİNKTEKİ ARAÇLARLA İLGİLİ VE SİZCE BU PARALAR EDERLER Mİ ?

1-  https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-lada-ozenle-yapilmis-dag-kecisi-273484462/detay

2-  https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-lada-23.06.2006-trafige-cikisli-temiz-niva-359746981/detay

3-  https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-lada-fiyat-dustu-son-7-gun-358628441/detay

yolda olmak ve yoldan çıkmak özgürlüktür..

Çevrimdışı muhammedcelik1983

Ynt: TANIŞMA VE NİVAYA ADIM ADIM
« Yanıtla #1 : Kasım 18, 2016, 08:40:09 »
Hoşgeldiniz,umarim en kisa zamanda hayalinizdeki nivaya kavusursunuz,3 yila yakin 2000 model 1.7i niva kullandim cok orjinal bir arabaydi dagda bayirda her kosulda sorunsuz kullandim tabi sürekli bakim sart bu arabalar bakimla yuruyen arabalar alirken orjinal olmasina dikkat edin mumkunse oynanmamis olsun tabaninda curuk olmasin.

Çevrimdışı flyingstork

« Yanıtla #2 : Kasım 20, 2016, 09:55:06 »
güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim muhammed abi. ergeç bir niva sahibi olacağım ama bu sefer yavaş yavaş araştırarak temiz bir özgürlük savaşçısı alacağım. İzmir de Sarnıç ta Erco Usta varmış araştırmalarımın sonunda işin piri olduğunu öğrendim. bir ara yanına uğrayıp tanışacağım olmazsa. tekrar teşekkür ederim

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Ormanlarimdan bir dal kesenin başını keserim-Fatih
« Yanıtla #3 : Kasım 20, 2016, 06:38:18 »
hoşgeldiniz aramıza...
forumu iyice bir karıştırın,fazlasıyla bilgi bulacaksınız...
umarım en kısa sürede gönlünüze göre olana kavuşursunuz...

Çevrimdışı flyingstork

« Yanıtla #4 : Kasım 21, 2016, 04:15:47 »
teşekkür ederim harun abi. sizden ve yollardan öğreneceğim daha çok şey  var. aslına bakarsanız forumu alt üst ettim ufak tefek araştırmalarda yapmadım değil forum dışında başlangıç seviyesinde ufak ufak bilgi sahibi oldum sayılır. şimdi sıra niva lanmakta bu konuda da fiyatlara çok hakim olmadığım için korkularım var o yüzden biraz daha genel bilgi ve piyasa araştırması yapmam gerek sanırım. mesela attığım linklerdeki araçlar gerçekten haklarımı yoksa yüksek rakamlar mı bu konuda da yardıma ihtiyacım yok değil açıkcası.