Temiz Lada Arýyorum.

Başlatan HERO486, Temmuz 17, 2014, 12:32:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kocaali

No mud, no fun...

SinanATASOY

Alıntı yapılan: kocaali -  Kasım 02, 2014, 01:27:47
Bursa'da Mercedes fabrikasý varmýþ ve ben 7 yýl otomotivde çalýþýp bundan haberdar olmamýþým, cok ilginç...

Asýl benim utanmam lazým :) 15 yýldýr Mercedesde çalýþýyorum benim bile haberim yok :)
Benim için zor yoktur, imkansýz ise zaman alýr..

unlztrk

Tamponlarda orada mý yapýldý acaba? O fabrikada keþke koltuklarý da kaplasalardý ya!

Maestro

Alıntı yapılan: SinanATASOY -  Kasım 02, 2014, 02:09:14
Asýl benim utanmam lazým :) 15 yýldýr Mercedesde çalýþýyorum benim bile haberim yok :)

Biraz araþtýrdým.. 

http://www.guleryuz.com/index.php

'' Daimler AG ile Mercedes-Benz þasili, "Güleryüz Cobra GL9″ serisi lüks tip otobüs üretimine baþladý. ''    alýntýdýr.

netice itibari ile  bu þirket  Mercedes þasisi ile otobüs üretimi yapýyormuþ..   adres  Engürücük Köyü - Gemlik / Bursa TÜRKIYE

kocaali

Alıntı yapılan: Maestro -  Kasım 04, 2014, 08:29:48
Biraz araþtýrdým.. 

'' Daimler AG ile Mercedes-Benz þasili, "Güleryüz Cobra GL9″ serisi lüks tip otobüs üretimine baþladý. ''    alýntýdýr.

netice itibari ile  bu þirket  Mercedes þasisi ile otobüs üretimi yapýyormuþ..   adres  Engürücük Köyü - Gemlik / Bursa TÜRKIYE

Hocam ona bakarsan benim önceki þirket Ford, volvo, land rover gibi araçlarýn komple elektrik tesisatýný üretiyordu. Ve Bursa'da bu gibi onlarca þirket var... Hatta Karsan var ki peugeot volvo Renault vb... araçlarýný üretiyor,  ama orasý Karsan.
No mud, no fun...

atinco

Gerçi 94 senesiydi ama sobacý dükkaný gibiydi Karsan.

SinanATASOY

Alıntı yapılan: Maestro -  Kasım 04, 2014, 08:29:48
Biraz araþtýrdým.. 

Güleryüzün ortaðý deðilse kapýsýndan sokmazlar o aracý..
Benim için zor yoktur, imkansýz ise zaman alýr..

kocaali

Alıntı yapılan: atinco -  Kasım 04, 2014, 10:58:22
Gerçi 94 senesiydi ama sobacý dükkaný gibiydi Karsan.

geçen yýl eylül ayýnda ziyaret ettim üretim alanlarýný... oldukça profesyonel çalýþýyorlar ve oldukça düzgün üretim alanlarý... eski hallerini bilmiyorum ama söylediðinize bakýlýrsa epey yol katetmiþler...
No mud, no fun...

kocaali

Alıntı yapılan: SinanATASOY -  Kasım 05, 2014, 07:51:01
Güleryüzün ortaðý deðilse kapýsýndan sokmazlar o aracý..

ilanda yazanlar abartýlmýþ bence... Mercedes fabrikasýnda yapýldý dediði kaplamanýn aynýsý benim 2004 yýlýnda aldýðým Lada Samara'da da vardý, ki ben beyenmeyip sprey boyayla siyaha çevirmiþtim :)  hatta ilandaki nivanýn maun kaplý dediði direksiyonu benim samaranýn direksiyonunun birebir aynýsý :)
No mud, no fun...

NÝVACI

vay ajanlara bak
palavrada atamayacakmýyýz  ;) :-* :-*
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

rahmieken

ilaný ve fotoðrafý yok ama model deðiþikliðine gidebilirim bazý sebeplerden. buraya yazmakta tereddüt etmemin sebebi araç Van'da gelip türkiye turuyla dönmeyi düþünürseniz görüþebiliriz :) aracýn artýsý eksisini her þeyiyle yazabilirm özelden.