Gönderen Konu: kamyonet kasasına çadır (truck bed tent)  (Okunma sayısı 7575 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kocaali

kamyonet kasasına çadır (truck bed tent)
« : Mayıs 13, 2014, 12:14:13 »
araç üstü çadır araştırırken karşıma çıkan bir konsept.. hem de yapması o kadar kolay ki, uygun ölçülerde basit bir çadır alıp birkaç ilave biçki dikiş işlemi ile kolayca yapılabilir... benim kasanın iç ölçülerinin de kapak açıldığında 140 X 180cm olduğunu düşünürsek, içinde pek ala yatılabilir...  ;D  ;D  ;D

No mud, no fun...

Çevrimdışı kocaali

Ynt: kamyonet kasasına çadır (truck bed tent)
« Yanıtla #1 : Mayıs 13, 2014, 12:18:28 »

No mud, no fun...

Çevrimdışı Maestro

« Yanıtla #2 : Mayıs 13, 2014, 12:55:18 »

pratikte güzel..  ve  hoş..      hemen aklıma  kamp malzemeleri vs  onları koyacak yer geldi..  acaba yatagı kasadan 30 cm kadar kaldırıp o alanı malzemeler için mi kullanmalı ??   gerçi börtü böcek için  çok başarılı...

Çevrimdışı kocaali

« Yanıtla #3 : Mayıs 13, 2014, 01:13:38 »
yerden yüksekte uyumak isteyenler için düşünülebilir.. benim böyle bir sıkıntım yok, olursa da bununla uğraşmak yerine yere kuracağım çadırımın içine atarım bi kampet, yatak konforuyla uyurum :)  ama bagajımı çadır için feda etmektense, o bagajı kampı daha konforlu hale getirecek eşyalarla doldurmayı tercih ederim herhalde..

bir de ben aslında büyük hacimli çadırları seviyorum, içinde rahatça ayakta durabildiğim ebatta olanları..

No mud, no fun...

Çevrimdışı BAHADIR

« Yanıtla #4 : Mayıs 13, 2014, 10:36:35 »
Kasa tabanını yükseltmek iyi bir fikir gibi görünüyor. Alttaki çadır resimleri mükemmel ama "Yaylada kar kampı yaparken nasıl kurulur, gece çıkan fırtınaya nasıl dayanır?" soruları geliverdi aklıma.