2006 Niva'mý satýyorum

Başlatan BAHADIR, Nisan 10, 2014, 04:39:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BAHADIR

2006 model, 52.000 km'deki, 10.000 lb Goliath sentetik halatlý vinci, orjinal þnorkeli olan, LPG'li  Niva'mý satýyorum arkadaþlar. Sol arka çamurluk ve sað kapý arkasýnda sürtmeye baðlý hasarlar vardýr, özellikle yaptýrmadým. Kazasý yoktur. Ben 8800 km'de iken aldým ve 5 yýl keyifle kullandým. Bu arada 2 çocuk sahibi oldum ve maalesef arabaya sýðma sorunu ortaya çýktý. Aydýn'da yazlarý sýcaklýðýn 450C olduðunu ve klimasý olmadýðýný da sayarsak satma nedenim belli olur sanýrým. Efsane Kaptan Yusuf Özbek'in peþinden yürüdüðümüz zamanlarýn hatýrýna bile satýlmaz ama þu hain süper loto bir türlü çýkmýyor. Siteden bir dosta kýsmet olmasý dileðiyle.

BAHADIR

Yavuz, fotoðraf yüklemeyi beceremedim. Napcez?

Yevgeni

Mail et Bahadir, yuklerim ben..

berkayonwheels

Alıntı yapılan: BAHADIR -  Nisan 10, 2014, 04:39:47
2006 model, 52.000 km'deki, 10.000 lb Goliath sentetik halatlý vinci, orjinal þnorkeli olan, LPG'li  Niva'mý satýyorum arkadaþlar. Sol arka çamurluk ve sað kapý arkasýnda sürtmeye baðlý hasarlar vardýr, özellikle yaptýrmadým. Kazasý yoktur. Ben 8800 km'de iken aldým ve 5 yýl keyifle kullandým. Bu arada 2 çocuk sahibi oldum ve maalesef arabaya sýðma sorunu ortaya çýktý. Aydýn'da yazlarý sýcaklýðýn 450C olduðunu ve klimasý olmadýðýný da sayarsak satma nedenim belli olur sanýrým. Efsane Kaptan Yusuf Özbek'in peþinden yürüdüðümüz zamanlarýn hatýrýna bile satýlmaz ama þu hain süper loto bir türlü çýkmýyor. Siteden bir dosta kýsmet olmasý dileðiyle.
selam abi vinç i tek satmak isterseniz görüþebiliriz..
...and to hear the lamentation of their women

BAHADIR

Vinci tek satmayý düþünmedim. Araca takýlan aksesuarý sökünce sanki sakatlýyormuþsun gibi geliyor. Araç artýk bir bütün. :)

BAHADIR

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Nisan 10, 2014, 11:22:26
Mail et Bahadir, yuklerim ben..

Özelden mail adresini gönderir misin?

Yevgeni

BAHADIR

Yavuzcum, biz e-posta adresi falan derken Niva gitti bile. Bigalý Mustafa Abi'nin Vitara artýk bende.  :)

Yevgeni

BAHADIR

Hayýr, ben Ýzmit'e verdim arabayý. Bigalý binek araç alýyor. Suzuki klimalý, 5 kapýlý, dizel, daha az ses alýyor, bagaj biraz daha geniþ vs vs. Çocuklarý da bindirebiliyorum üstelik. Nivamýn arkasýndan bir aðlamadýðým kaldý ama mecbur kaldým.

kocaali

Alıntı yapılan: BAHADIR -  Mayıs 09, 2014, 04:31:17
Hayýr, ben Ýzmit'e verdim arabayý. Bigalý binek araç alýyor. Suzuki klimalý, 5 kapýlý, dizel, daha az ses alýyor, bagaj biraz daha geniþ vs vs. Çocuklarý da bindirebiliyorum üstelik. Nivamýn arkasýndan bir aðlamadýðým kaldý ama mecbur kaldým.

hocam hayýrlý olsun.. ailecek keyifli geziler diliyorum...
No mud, no fun...

Harun

Doktor hayirli olsun gule gule kullan.Mustafa abi ne aldi acep

BAHADIR

Ýyi dilekleriniz için teþekkürler. Haruncum, Mustafa Abi binek araç bakýyordu, Albea falan. Ama uzun sürmez binek araçla dostluðu, araziye alýþan adamý binek araç kesmiyor.