Yeni vites torpiosu ?

Başlatan se7en, Ocak 22, 2013, 05:01:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

kaneruslu

bencede pahalý , çelik motora kendi getirip burda üretim yaptýrýrsa ucuza gelir

se7en

bizim araçlarýmýzda bulunan parçanýn fiyatý max 40tl..25e de satan yer var 40 a da.150 dolar çok fazla. 100 tl olsa alabilirsin ama  150 dolar 300 tlye denk geliyor...kaner beye tþkler fiyat bilgisi için.keþke daha ucuz olsa.çok kullanýþlý ve þýk bir parça

mehmet22

Alıntı yapılan: shadowturks -  Ocak 24, 2013, 10:48:40
tabiki kullanýlýyor
yanlýz takviye ve kilit kollarýnýn ucuna  m.10  80 mm alyan civata kaynatýp boylarýný uzatýyoruz ve topuzlarý takýyoruz.
terziye deriden vites körüðü diktiriyoruz.
kilit ve takviye kollarýnýn çalýþma mesafesi kadar düðme iliði gibi yarýklar yaptýrýyoruz

tþk ederim acýklamana   ...bu þekilde vites topuzlarýda yukarý kalkmýþ oluyorlar  þöföre yaklaþmýþ oluyor kullanýmý kolaylaþmýþtýr sanýrým
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

shadowturks

benim kol dayama var
oradan kolumu kaldýrmadan takviyeyi kullanýyorum
range in otomatik vitesi kadar rahat ..
kilidi takmak biþiy deðil ama çýkarmasý büyük iþ biliyorsunuz....

sonata007dr

fiyat gerçekten tuzluymuþ.300 pahalý. shadowturks arkadaþýmýzýnki hem daha uygun hemde daha göze hoþgeliyor. takipteyim ilk fýrsatta o kýsma uygun bu tarz bir þeyler ayarlayacaðým.

vehbi

starboksa  gitme sen de:)
otur cýnar altýna iç türk kaveni höpürdeterek.. ..
þu vites ve civarý için: etrafýný dönün 10 cm yükseklkle bütün herþeyinizi toplar.. ben acayip memnunum..
"free as a bird"

Yevgeni

Alıntı yapılan: vehbi -  Ocak 25, 2013, 11:28:24
starboksa  gitme sen de:)
otur cýnar altýna iç türk kaveni höpürdeterek.. ..
þu vites ve civarý için: etrafýný dönün 10 cm yükseklkle bütün herþeyinizi toplar.. ben acayip memnunum..

Izmir yolunda Susurluk sonrasi bi yer var, sanirim Ulusoy'un. Oradan aliyorum bu kahveyi, akabinde devam.
Turk kahvesi iyi degil oralarin muhtar..

BAHADIR

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Ocak 24, 2013, 01:03:09
Ben hala bacak arasinda tutuyorum kahveyi felan, akabinde kisa sure icinde haslanmis toplarimiz oluyor.
Iyi degil tabiy de kahveyi de tepeleme dolduruyorlar kardesim..

Babacandar'ýn hediye ettiði bir bardaklýk var bende, bir fýrsat bulup aðýr devirin yan tarafýna yapýþtýrsam süper olacak. Bu arada dikkat et Yavuzum, yanmasýn. :)))

odemirhan

selam benimde bu konuda yapmak istediðim bir projem var sanýrým 20-25 güne kadar yaparým.Þöyle ki ; vites konsolunun üzerine sadece normal vites kalacak araziler kapalý kalacak þekilde bir kutu , üzerinde bardaklýk ve malzeme koyma yeri uzantýsýnda da yani el freninin üzerine uzanacak þekilde kolçak yapmayý düþünüyorum.iki pozisyonlu çalýþacak birinci pozisyonda arazi ve kilit kullanmak için yapýlan kutunun üzeri menteþe ile açýlacak ve kullanýma hazýr , ikinci pozisyonda ise yapýlan kolçak menteþeden kaldýrýlarak el freni kullanýlacak.Bakalým becerebilecekmiyim :)

emre_ozk

Boþta iken bir çalýþma yapayým.
Aynýsý olmasada buna benzer birþey yaparým.
Emre özkaradeniz
Ýzmit