BISIKLET UZERINE

Başlatan mehmet22, Ekim 18, 2012, 08:33:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kocaali

Alıntı yapılan: MOUNTAINBIKER -  Kasım 01, 2012, 08:35:43
:D :D :D
ohhooo formda yeni baslik acilmisda haberimiz yok... ;D ;D ;D ;D

bir gün gelecek hepimiz bisiklete dönücez...
No mud, no fun...

NÝVACI

anladýmki meskenim yaylalar daðlar

NÝVACI

Pardon vehbi güle güle kullan.
Yalnýz onun kadrosu yamuk bir gün düzeltelim. ;)

MOUNTAINBIKER

vay be devrim yaratmisiz nivatr de... ;)
bakne guzel para harcamadan off road yapabilmenin yolu,tek onemli nokta,kondisyon...gerisi pasa gonul meselesi...ister longoz a git ister uludaga cik,ister keban barajina   .... ;) siz yine de benim fotolara bakmaya devam edin zorlamayin kendinizi... ;D

kocaali

Alıntı yapılan: MOUNTAINBIKER -  Kasım 02, 2012, 11:20:23
...ister uludaga cik,....

geçen sene 4 çekerlerle göllere çýkýp Uludað zirveye yürüyüþ yaparken az önümüzde giden bir delikanlý vardý bisikleti ile; zirvede yakaladýk kendisini.. ve çektik zirve taþýnýn üstünde fotosunu... kendisini takdir ediyorum.. uzunca bir süre bisikleti taþýmak zorunda kalsa da ulaþmýþtý hedefine...

No mud, no fun...

mehmet22

büyük ihtimalle bizim  verespit   bu  olacak

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

mehmet22

bisiklet bilgim pek yok ama  bilenlerden görüþ istemekteyim   bilgileri aþagýdaki linktedir 

http://www.carrarobisiklet.com/urunler.aspx?urunid=8
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

MOUNTAINBIKER

hayirli olsun simdiden. yanina hemen pompa+yedek ic lastik +kask+eldiven+gozluk.....devami da ileride yavas yavsa gelir///pasa gonul kriterlerince...hatta bisiklet tamir kiti bile olusur,lada icin oldugu giibi.... :D

MOUNTAINBIKER

bisiklet ileilgili yapabilecegim birseylerolursa yada cevaplayabilecegimi sandigim sorular yardimci olmak isterim nacizane....meraklisina...gerci artik hersey internette mevcut ama tecrubeler az paylasiliyor maalesef ve benim de basima milyonda bir gelen seyler geldigi icin... :D :D :D
mahsur kalmak-pedal kolu kirilmasi-arka attiricinin kulaginin kirilmasi yada gidon bogazinin kirilmasi-kendi bilegimin kirilmasi  :D gibi extrem olaylar

MOUNTAINBIKER

;D ;D ;D ;D
HEHEHEHEEEEE :D
yakinda butun NIVA cilari BISIKLETCI YAPARSAM  hic sasirmayin.....bisiklettr olarak duzeltirsiniz artik...
bugunde  KENAN CAGLAYAN i bisiklete bindirdik...fotolar geliyor... ;)
sirada bakalim ki var.?

taiga

http://www.velonotte.com/

https://www.facebook.com/events/297586030341668/

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=113453

Bilgilenelim, ilgilenelim... :D

Deðerli Dostumuz,

Sizi, ISTANBUL VELONOTTE™ e, 18 Mayýs gecesi Türkiye'de ilk ve tek kez gerçekleþtirilecek
dünya çapýndaki bisiklet turuna davet ediyoruz.

Her yýl mimari ve tarihin içiçe geçtiði dünyanýn en güzel þehirlerinden birinde, binlerce bisikletçinin katýlýmýyla gece düzenlenen Velonotte büyük bisiklet turu, Roma, New York, Londra ve son olarak 5.000 kiþilik rekor katýlýmcýnýn bulunduðu St. Petersburg'un ardýndan bu sene 18 Mayýs 2013 Cumartesi gecesi Ýstanbul'da gerçekleþtirilecek.

Ana amacý Ýstanbul'un tarihi ve mimari mirasýnýn tüm dünyadan gençlere yakýndan tanýtýlmasý olan Ýstanbul Velonotte'e Ýlber Ortaylý - Galatasaray Üniversitesi, David Abulafia - Cambridge University, Philip Mansel - Londra, Mikhail Meyer - Moscow State University, mimarlýk tarihi uzmaný Afife Batur - ÝTÜ ve Andrew Saint - English Heritage gibi birçok deðerli tarihçi konuþmalarýyla renk katacak.

Sizi, dünyanýn heryerinden gelen 1.500 bisikletlinin katýlacaðý Ýstanbul'da bir ilk ve tek olacak büyülü turumuzda aramýzda görmekten mutluluk duyacaðýz.

Program   

23:00 / Sultanahmet At Meydaný'nda açýlýþ konuþmalarý
24:00 / Ýstanbul Velonotte start
24:00 – 03:30 / Sultanahmet – Galata – Tophane güzergahý üzerinden Beþiktaþ'a varýþ
03:30 / Beþiktaþ'tan feribotla boðazda gezi
06:30 / Beþiktaþ'a dönüþ ve organizasyonun sona ermesi

www.velonotte.com

Ne dersiniz... Bizden katýlýmcý çýkar mý?  ;)

Yevgeni

Þehirdeki hayvan sayýsý hýzla arttýðý için benim trafiðe bisikletle karýþmaya pek niyetim yok artýk..

taiga

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mayıs 01, 2013, 09:40:36
Þehirdeki hayvan sayýsý hýzla arttýðý için benim trafiðe bisikletle karýþmaya pek niyetim yok artýk..

Polis yolu açacak ve önlem alacak...

Büyük þehir belediyesi organizatörlerden...

Önemli tarihçilerin anlatýmý olacak...

Bana çok cazip geldi lakin velespitleri getirmedim taþýnýrken... :'(

Harun

Ýz Tv de bisiklet üzerine harika bir program var,
bu konuyu da ben hortlatayým bu vesile ile... :D

NÝVACI

Boþverin bu þeytan arabalarýný :D