KASA BAKIMI

Başlatan Yevgeni, Ağustos 02, 2012, 11:09:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

niva07

abi devletimiz görmesin bu cevvali, vergiyi yine artýrýrlar

Nordic

yavuz abi,

senin pimpiriklilik bulaþýcý sanýrým. bir sýkýntý olmazsa benimki de bayram tatili ve haftasýnda kanerde olacak. taban izolasyona ilave kaporta bakýmýna girecek.

ne garip arabadýr bu niva; bir ara ezeyim gitsin diyorum, sonra yazýktýr diyorum, sanki canlý....

bu arabayý seven severek kullanýr, sevmeyen ve bilmeyen yanýndan geçmez.

bu arada benim de akü boþaldý 2 hafta kadar kullanmayýnca, sende de ayný þey olmuþtu sanýrým, forumda aradým ama bulamadým senin olayda sebep neydi? ben þarj edip tekrar kullandým ama stop ettiðimde tekrar çalýþmýyor araba. þarj ederken voltaj ölçümü 13,6 V, sýkýntý yok yani and yepyeni akü nedense þarj tutmuyor.

Harun

bayramdan sonra ben de sýraya gireyim bari kasa bakýmý için :D

benim orjinal akü de daha 6 aylýkken týrt olmuþtu,neden bilmiyorum,elektirikçiye gittik þarj ediyor tamam,ama sonra yine týrt,
deðiþtirip kurtuldum mecburen.

Yevgeni

Akü bayatlamýþtýr, içindeki çubuklar kýrýktýr, sistemde kaçak vardýr..

abdurrahmantopcu

merhabalar,
resimlerdeki nivanýn jant ölçüleri nedir acaba. Birde jantlarý takmadan önce modifikasyona gidildi mi?
Mesela ofset ölçüsü kumho kl71 için uygun mudur?

Yevgeni

Cant 6/16, yani cember 6 inch genisliginde, cant gobegi de 16 inch.
Lastik ise 205/80/16. Offset ya sifir ya da yarim, emin degilim. 3 cm yukseltme var ama 3-5 ay standart halinde bu cantlarla once OK144, sonrasinda uzerindeki bu lastiklerle kullandim.
Camurluk agizlari lastikleri dogramaya baslayinca (arazide) yukselttik.
KL 71 ebadi nedir?

Harun

Alıntı YapCant 6/16, yani cember 6 inch genisliginde, cant gobegi de 16 inch.
Lastik ise 205/80/16. Offset ya sifir ya da yarim, emin degilim. 3 cm yukseltme var ama 3-5 ay standart halinde bu cantlarla once OK144, sonrasinda uzerindeki bu lastiklerle kullandim.
Camurluk agizlari lastikleri dogramaya baslayinca (arazide) yukselttik.
KL 71 ebadi nedir?

KL 71 Vehbi abenin lastikler sanýrsam,
öte yandan Yavuz abi ben senin cantlar tam ofset sanýyordum bunca zamandýr :D

Yevgeni

Tam offset olaydi ordek gibi paytak paytak yuruyorduk.