2003 nivalar...

Başlatan STI Performance, Şubat 08, 2012, 08:27:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

STI Performance

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-lada-2003-model-enjeksiyonlu-10-000-km-de-lada-nivalar-73179114/detay

Bu araçlara ne dersiniz.Alýnabilirlermi sizce?Þirket aracý olduklarý belli ama daha 15 bin km deler ve fazla hýrpalanmýþa benzemiyolar.2010 model þuan satýþta olan nivalardan çok daha canlý görünüyolar....Acaba bunlarda hidrolik direksiyonmu?

BAHADIR

Gidip görmek gerekli. Hem þirket arabasý hemde 15000 km.de, çok inandýrýcý gelmedi. Benim 2006 yý aldýðýmda 4 yaþýndaydý, 8800 km.deydi ve yeni kokuyordu, koltuklar yýpranmamýþtý, süngerleri ezilmemiþti, direksiyon sürekli dokunulmaktan dolayý parlamýyordu (hala parlamýyor gerçi), konsol temizdi, renk solmasý çatlama falan yoktu (bunlarda hala yok). Bazý ayrýntýlar arabanýn km.si geri alýnsa bile durumu belli eder.

STI Performance

Fotolardan anladýðým kadarýyla araçlarýn dýþýna bakarsan kaportada öyle eðrilik falan yok,stoplarda solma yok,tamponlar gayet düzgün,ön ve arka plastik çamurluklarda eðrilme yamulma yok.kapý altlarýndaki siyah bantlarda solma yok...km geri alýnsa bile 15 bine kadar düþürmez heralde...Tabiki bakmak gereklidir ama   bakmaya gitmek için güvenmek lazým birazda..

Harun

sonradan eklenmedi ise 2003 modellerde bildiðim hidrolik direksiyon bulunmuyor,
mutlaka gidip görülmeli bence de detaylý olarak.
öte yandan bazý þirketlere alýnan araçlar çok az kullanýlýp hemen satýlýyor,ya iþ erken bitiyor ya da firma daha konforlu araçlara yöneliyor.
bir arkadaþýmýn eþi büyük bir kominikasyon þirketinde çalýþýyor,birkaç Niva alýp,bir sene kullandýktan sonra çok az kilometrede satmýþlardý,ondan biliyorum.

emre_ozk

Bu araçlar bana yakýn bende gidip bakacam.
Emre özkaradeniz
Ýzmit

STI Performance

Alıntı yapılan: emre_ozk -  Şubat 08, 2012, 10:06:27
Bu araçlar bana yakýn bende gidip bakacam.

Bakýp durumu buraya yazarsanýz çok makbule geçer  :) Dýþtan bakýldýðýnda satýlýk diðer 2010 lardan gerçekten iyi duruyorlar.2010 model araç 60-70 binde boya çýkmýþ,tampon yamulmuþ,çamurluk kopmuþ...bunlar baya diri duruyorlar...

mehmet22

bunlarýn hic birisinde plaka yok durumlarý ilginc geliþmeleri takip edelim
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

egeli

MTA nýn amlemi var üzerlerinde

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

STI Performance

Ozaman araçlar güvenilir resmi araçlar....Bakýlýp alýnabilir..

wastiee

þunlarý görmüþtüm geçen, sýra sýra toyota BJ70 :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-bj-70-orjinal-diesel-orjinal-yayli-74028140/detay

yine ayný firmadanmýþ, heralde ayný ihaleden alýnmýþ
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com

emre_ozk

önceden haberim olsaydý bu ihaleye girerdim tototalar için.
10000 tl ihale baþlangýç bedeli vardý.
35 tane toyota vardý ikisine 15000 teklif verseydim biri bende kalýrdý herhalde.
Emre özkaradeniz
Ýzmit