Evros Adventure Trophy 2011

Başlatan hakanbusa, Mayıs 03, 2011, 11:26:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

TARIK

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mayıs 05, 2011, 10:10:06
Bu arada yarýþçýlar içinde hiç kadýn yok mu?
Sadece erkek milleti mi yarýþýyor?

Yavuz Abi ayný þeyi bende merak ediyorum. ;D ;D

Harun

hacý abi baþlýða yazmýþ iþte;ERKEK yarýþý diye ;D

k. yusuf

bizim erkekler koparýr olayý ''Madem ki Türksün, göster ki ürksün !!!''  ;D ;D ;D

Yevgeni

Konu göster, ürk felan olmasýn rica ederim.
Edebiyle yarýþsýn herkes..

hakanbusa

Ben hayatimda boyle parkur gormedim.

babacandar

Ekip baþarýlar dilerim....
Allah yardýmcýnýz olsun..

Hacým, fotolarý bekliyoruz...

hakanbusa

Su an otelde int. Buldum oradan mesaj yolluyorum. Resimleri ancak gelince yukleyecegim. Yanlizca sunu belirtmek isterim. BÝZ TURKÝYEDE SADECE COCUK PARKÝNDA DOLASÝYORMUSUZ. bu sozlerim cok samimi. Dehset parkur, dehset araclar. Hepsi mutasyona ugramis. Ufak bir bilgi. Sadece amortisorlerine 10.000 usd para harcanmis mutasyonlu samirai ler dolu. Zaten sadece armasi suzuki. Gerisi toyota alt yapili araclar. Ýbisler  motorsiklet gibi 2 tekerde gidiyorlar. 3400 cc 4 eksantirik v6 24 supap samurailer ve jimny ler dolu. Keske resim yukleyebilsem. Tursumuz cikti. Yarin int bulursam gelismelerden sizleri haberdar ederim. Saglicakla kalin.

hakanbusa

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mayıs 05, 2011, 10:10:06
Bu arada yarýþçýlar içinde hiç kadýn yok mu?
Sadece erkek milleti mi yarýþýyor?

Aynen Yavuz cum. Tam baþlýk gibi erkek yarýþý

hakanbusa

Resimleri face 'e yükledim. Biriniz buraya yüklerse sitedeki arkadaþlar da faydalanýr.

hakanbusa

Bugun maceranin 3. Gunu. ALLAH a sukur kirilmadik. Ýsoff un arabalari kaportalari bitmis vaziyette. Bu arada hepimiz icin soyluyorum. BÝZ VÝNC KULLANMÝYORUZ. Daha dogrusu vincimiz yokmus. Vinc o yaratiklari cekmeye basladigi zaman resmen araclari ucuruyor. Warn vinclere de modifiye yapilmis. Onur-dursun team olaya devam ediyor. Ekrem usta duz duvar gibi olan yokuslarda balatasini yakip, su kaynatiyor.:) hic bukadar yurudugumuzu hatirlamiyorum. Gunde ort. 5 km rampa inip cikiyoruz. Pestilimiz ciktigi icin, paraya kiyip otelde kaliyoruz. Siz siz olun yurt disina cikinca yoksa bile bir yakininiz dan iphone edinip, wifi den viber programi sayesinde ist. Ýle bedava konusuyoruz.

yusuf

Çok þey kaçýrdýk anlaþýlan. Ekrem pitbulla mý geldi oraya ?

Yücel

evrosa gitmek yarýþmak þöyle dursun yarýþanlarý seyretmek araçlarý görmek bile sanýrým offroadla ilgili ufkumuzu deðiþtirecektir birsonrakine mutlaka gitmeli

hakanbusa

Alıntı yapılan: yusuf -  Mayıs 07, 2011, 10:53:03
Çok þey kaçýrdýk anlaþýlan. Ekrem pitbulla mý geldi oraya ?

Merhaba ben Onur.

Yarýn son gün yarýþý olacak. Türk takýmlaerýndan iki ekip araçlarý kýrdýðý için devam etmeyecek.

Hep beraber Transit ve römork üzeri Samu ile geldik.

Bugün iki kez aracý yana yatýrdýk. Ama sýkýntý yok devam ediyoruz.

Herkese sevgiler.

TARIK

Bol bol resim getirin gelirken.
Dönüþte yarýþ kurallarý-katýlým þartlarý-puanlama sistemi vb.konularda detaylý bilgi verirseniz sevirim.
Ayrýca kýrýlmadan devam ettiðiniz için tebrik ediyorum sizi

hakanbusa

Kural þu KIRMAYAN BÝRÝNCÝ. v8 ile 1.3 samu ayný eþitlikte